IMAGE

هزینه های جاری مدارس را با دریافت وجه نقد از اولیاء تامین می کنیم

نطنز - مدیر آموزش و پرورش نطنز گفت: هزینه های جاری مدارس را با دریافت وجه نقد از اولیاء تامین می کنیم.

IMAGE

اعضای باند ۱۳ نفره قاچاقچیان در نطنز به دام پلیس افتادند

نطنز - فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نطنز گفت: اعضای باند ۱۳ نفره قاچاقچیان در آزادراه نطنز - کاشان به دام پلیس افتادند.

IMAGE

طرح جامع اقدام مشترک بافت قصبه نطنز در دست تدوین است

نطنز - شهردار نطنز گفت: پیش نویس طرح جامع اقدام مشترک بافت قصبه نطنز آماده و در دست تدوین است.

IMAGE

32 اثر از آثار نطنز در لیست انتظار ثبت ملی است

نطنز- رئیس اداره میراث فرهنگی نطنز با اشاره به اینکه 32 اثر از آثار نطنز در لیست انتظار ثبت ملی است از تایید کارشناسان تهران بر لیاقت ثبت جهانی بافت محله افوشته و بافت محله قصبه در این شهرستان خبرداد....

IMAGE

اهدای تراکتور از خیری به منطقه حفاظت شده کرکس نطنز

نطنز- خیر دوستدار محیط زیست در قالب نذر طبیعیت تراکتوری را به منطقه حفاظت شده کرکس شهرستان نطنز اهدا کرد.

آمادگی ساخت کارخانه تولید بذر گلخانه‌ای در بادرود نطنز

نطنز نیوز -دبیر هیئت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان آمادگی ساخت کارخانه تولید بذر در بادرود را دارد.

 

<b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>نطنز</b></b></b></b></b> نیوز</b></b></b></b></b></b>

 

به گزارش پایگاه خبری نطنز نیوز ، احمدعلی فروغی عصر امروز در مراسم افتتاح سر درب دانشگاه آزاد بادرود نطنز اظهار کرد: خیلی خوشحالم که امروز در زادگاهم شهر بادرود حضور پیدا کرده‌ام و علاوه بر دیدار دوستان و رفقای قدیمی و تجدید خاطره، طرح سر درب این دانشگاه را افتتاح نمایم.

وی افزود: بر اساس ارزیابی‌های انجام‌شده، هم‌اکنون واحدهای دانشگاهی استان اصفهان در بهترین وضعیت قرار دارند و روزبه‌روز با برنامه‌ریزی مسؤولان بر ارتقای این واحدها افزوده می‌شود و می‌توانیم ادعا کنیم دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان در کشور در رتبه‌های برتر قرار دارد.

دبیر هیأت‌امنای دانشگاه آزاد اصفهان تصریح کرد: یکی از عوامل موفقیت ما ایجاد مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاهی و تلاش در راستای گسترش شرکت‌های دانش‌بنیان بوده است و اینجا نیز آمادگی سرمایه‌گذاری در این بحث را داریم.

وی بیان کرد: در صورت وجود 100 هکتار زمین و آب کافی، این دانشگاه آمادگی احداث کارخانه بذر محصولات گلخانه‌ای را در شهر بادرود دارد که در صورت احداث این کارخانه می‌تواند برای حدود یک هزار نفر شغل ایجاد کند.

فروغی خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌های سال جاری ما در 27 واحد دانشگاهی، تکمیل کادر هیأت‌علمی است و اظهار امیدواری کرد که با حضور پرفسور صفاییان و ساخت بنیاد نخبگان صفایی در این دانشگاه، دانشگاه آزاد اسلامی بادرود به‌عنوان یکی از برندهای مشهور کشور تبدیل شود.

 

برگرفته از فارس با ویرایش

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری