IMAGE

آیین عزاداری روز «چهل و هشتم» در امامزاده سلطان حسین برگزار شد

نطنز - همزمان با ۲۸ صفر مراسم عزاداری موسوم به روز «چهل و هشتم» در امامزاده سلطان حسین (ع) نطنز برگزار شد.

IMAGE

جان باختن یک نفر بر اثر سقوط لودر در معدن کمجان نطنز

نطنز- رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی نطنز گفت: سقوط لودر در معدن سنگ کمجان نطنز جان یک نفر را گرفت.

IMAGE

برگزاری مراسم نمادین زنگ کتاب در نطنز

نطنز- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز گفت: به مناسبت 24 آبان ماه روز کتاب و کتاب‌خوانی زنگ کتاب در دبیرستان فاطمیه نطنز به صدا درآمد....

IMAGE

جمع آوری کمک های مردمی به زلزله زدگان توسط هلال احمر نطنز آغاز شد

نطنز - رئیس هلال احمر شهرستان نطنز گفت: جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی مردمی توسط هلال احمر آغاز شد.

IMAGE

۱۵ ویژه‌برنامه هفته کتاب در نطنز برگزار می شود

نطنز- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نطنز گفت: به منظور گرامیداشت هفته کتاب و کتاب‌خوانی ۱۵ ویژه‌برنامه در شهرستان نطنز برگزار می‌شود....

پیام رئیس شورای اسلامی شهر خالدآباد

نطنز نیوز -  سید عباس حسینی خالدی به بهانه ی بازدید مدیر کل و مسئولین شهرستان نطنز از پروژه های عمرانی بخش امامزاده نوشت :هر دم آید غمی از نو به مبارکبادم
مسئولین محترم شهرستان نطنز
منصف و پاسخگو باشید
از تمام روستاهای بخش امام زاده و از طرح های عمرانی بازدید کردید آیا شهر خالدآباد در اقلیم نطنز و بخش امامزاده نیست . دلیل شما برای دعوت نکردن از خبرنگار شهر و شورای شهر چیست ؟
آیا شهرک آقا علی عباس « مسکن مهر » تکمیل شده و مشکلی ندارد آیا مسجد نیمه ساخته ی مسکن مهر ورودی نامناسب شهرک ، نداشتن روشنایی ورودی و خروجی و حادثه خیر بودن میدان چهل دختران ادامه ی بلوار خالدآباد به ده آباد جزء مشکلات شهرستان و بخش محاسبه نمیشود یا شهر ما را و مردم ما را به حساب نمی آورید و اگر اعتراضی هم بکنیم به لطایف الحیل به انواع و اقسام القاب متهممان میکنید . در بازدیدی به این درجه از اهمیت مسئولین یکی از دو شهر بخش امام زاده نباید حضور داشته باشند ؟ توضیحتان و توجیهتان چیست ؟
هر چند گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله ی من
آنکه البته به جایی نرسد فریاد است
عالیجنابان ؛ نماینده ی محترم ، فرماندار گرامی بخشدار عزیز رئیس اداره ی مخابرات بخش امام زاده حضورا خدمت شما گرامیان رسیده ایم و بارها در شورای اداری شهرستان عنوان کرده ایم که شهر خالدآباد در شهرستان نطنز تنها نقطه ای است که تلفن gsm ندارد و شما بزرگواران قول پیگیری داده اید نزدیک به ده سال است مردم شهرستان نطنز و بخش امام زاده از این نعمت منتفع هستند و مردم خالدآباد محروم .
مشکل مسکن مهر ، پروژه ی جاده ی آنتنی ، بلوار خالدآباد و بسیاری از مشکلات این شهر نیاز به بودجه ی ملی یا حداقل استانی و شهرستانی دارد . حداقل اگر نمی توانید این همه تبعیض و اجحاف را مرتفع کنید مرحمت فرموده شورای شهر خالدآباد را منحل اعلام بفرمائید و خود پاسخگوی مطالبات مردم باشید .
با تقدیم احترامات فائقه
والسلام علی من اتبع الهدی
سید عباس حسینی خالدی
رئیس شورای اسلامی شهر خالدآباد

منبع:خالدنیوز

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

ایمیل:natanznews.ir@gmail.com

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری