IMAGE

هزینه های جاری مدارس را با دریافت وجه نقد از اولیاء تامین می کنیم

نطنز - مدیر آموزش و پرورش نطنز گفت: هزینه های جاری مدارس را با دریافت وجه نقد از اولیاء تامین می کنیم.

IMAGE

اعضای باند ۱۳ نفره قاچاقچیان در نطنز به دام پلیس افتادند

نطنز - فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نطنز گفت: اعضای باند ۱۳ نفره قاچاقچیان در آزادراه نطنز - کاشان به دام پلیس افتادند.

IMAGE

طرح جامع اقدام مشترک بافت قصبه نطنز در دست تدوین است

نطنز - شهردار نطنز گفت: پیش نویس طرح جامع اقدام مشترک بافت قصبه نطنز آماده و در دست تدوین است.

IMAGE

32 اثر از آثار نطنز در لیست انتظار ثبت ملی است

نطنز- رئیس اداره میراث فرهنگی نطنز با اشاره به اینکه 32 اثر از آثار نطنز در لیست انتظار ثبت ملی است از تایید کارشناسان تهران بر لیاقت ثبت جهانی بافت محله افوشته و بافت محله قصبه در این شهرستان خبرداد....

IMAGE

اهدای تراکتور از خیری به منطقه حفاظت شده کرکس نطنز

نطنز- خیر دوستدار محیط زیست در قالب نذر طبیعیت تراکتوری را به منطقه حفاظت شده کرکس شهرستان نطنز اهدا کرد.

تجملات و هزینه های اضافی در برگزاری جشنواره تئاتر کوثر وجود ندارد

نطنز - فرماندار نطنز گفت: جشنواره تئاتر استانی کوثر نطنز با تکیه بر توان داخلی و کمترین هزینه، بهترین بهره وری در مسائل اجتماعی را دارد و در آن خبری از تجملات و هزینه های اضافی نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، یوسف حسنی، عصر سه شنبه در دیدار با عوامل اجرایی سومین جشنواره تئاتر استانی کوثر نطنز اظهار کرد: این جشنواره از جمله اقدامات موثر فرهنگی هنری در مجموعه شهرستان است که با همت شهرداری، انجمن هنرهای نمایشی و حمایت های اعضای شورای اسلامی شهر نطنز برگزار می شود.

وی تصریح کرد: اجرای برنامه های فرهنگی کاری بسیار دشوار است چراکه همواره با نظرات و نقد های متفاوتی روبروست، لذا اجرای چنین برنامه هایی به زمان و دقت بیشتری نیاز دارد تا بتواند ضمن تأثیرگذاری موجب جلب رضایت حداکثری شود.

فرماندار نطنز افزود: برگزاری این جشنواره شور و نشاط اجتماعی خاصی را در شهر ایجاد می کند که حمایت همه جانبه شهرداری از چنین برنامه های فرهنگی و ایجاد فضای سالم و پویا در جامعه قابل تقدیر است.

وی تأکید کرد: برگزاری کارهای فرهنگی و اینگونه جشنواره ها هزینه های هنگفتی را در بر دارد، اما جای خوشحالی است که جشنواره تئاتر استانی کوثر نطنز با تکیه بر توان داخلی و کمترین هزینه، بهترین بهره وری در مسائل اجتماعی را دارد و در آن خبری از تجملات و هزینه های اضافی نیست.

حسنی در ادامه اضافه کرد: در مجموعه فرمانداری و همه دستگاه های اجرایی شهرستان وظیفه خود می‌دانیم که پتانسیل های موجود را در اختیار این جشنواره قرار دهیم تا با هماهنگی بیشتر این برنامه فرهنگی بزرگ در مجموعه استان برگزار شود و لازم است همه مسئولان کمال همکاری را داشته باشند.

وی در پایان یادآور شد: از آنجائی که تئاترهای میدانی در نقاط مختلف شهر، مستقیماً با مردم در ارتباط است، می‌طلبد نیروی انتظامی حضور فعال، مستمر و قوی تری برای تأمین امنیت و برقراری نظم در برگزاری تئاترها داشته باشد.

 

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری