IMAGE

شهردار نطنز: متوسط سرانه فضای سبز در نطنز بیشتر از میانگین کشوری است...

نطنز - شهردار نطنز گفت: در سالهای اخیر با افزایش فضای سبز شهری، میانگین سرانه فضای سبز باغشهر نطنز به ۳۶ متر مربع رسیده است که این میزان بیشتر از سرانه کشوری است....

IMAGE

اعطای ۴ میلیارد ریال وام کارگشایی به مددجویان کمیته امداد شهرستان نطنز ...

نطنز - مدیر کمیته امداد شهرستان نطنز گفت: به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی ۴ میلیارد ریال وام کارگشایی به مددجویان و کار آفرینان این شهر اعطا شد....

IMAGE

تحقق درآمد پایدار از برنامه های اساسی شهرداری بادرود است

نطنز - شهردار بادرود نطنز گفت: یکی از برنامه های اساسی شهرداری بادرود تحقق در آمد پایدار و ایجاد واحد های تولیدی برای اشتغالزایی می باشد....

IMAGE

ضرورت راه‌اندازی موزه تعزیه در شهرستان نطنز

نطنز - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز بر ضرورت راه‌اندازی موزه تعزیه در این شهرستان تاکید کرد.

IMAGE

هیات فدراسیون صلیب سرخ از پایگاه هلال احمر نطنز بازدید کرد

نطنز - رئیس جمعیت هلال احمر نطنز از بازدید یک هیات فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر منطقه آسیا و اقیانوسیه از پایگاه های هلال احمر این شهرستان خبر داد....

بهره‌مندی ۱۵ هزار نفر از خدمات بیمه رایگان در شهرستان نطنز

نطنز- رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان نطنز گفت: تعداد ۲۱ هزار نفر زیر پوشش بیمه سلامت در شهرستان نطنز هستند که ۱۵ هزار نفر آنان از خدمات بیمه رایگان بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس از نطنز، جواد تدبیری صبح امروز در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: طبق دستورالعمل جدید بیمه سلامت، حق بیمه در بخش کارکنان دولتی یک درصد افزایش یافته ولی حق بیمه روستائیان و شهرهای زیر 20 هزار نفر جمعیت، رایگان بوده و تغییری نکرده است و در بخش یک درصد دولت موظف به پرداخت آن است.

وی افزود: توصیه می‌شود بیمه شدگان روستایی و شهرهای زیر 20 هزار نفر جهت درمان و کارهای پزشکی خود به درمانگاه‌های شهر و روستای خود جهت درمان مراجعه و در صورت صلاحدید پزشک درمانگاه و ممهور کردن دفترچه به پزشک متخصص مراجعه کنند.

رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان نطنز با بیان اینکه حق بیمه درمان خانواده کارکنان کشوری شاغل، بازنشسته، مستمری بگیر و وظیفه بگیر شامل سرپرست، همسر و فرزندان تحت تکفل در سال جاری معادل هفت درصد حقوق و مزایای مستمر در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: حق بیمه سهم شاغلین دو درصدِ حقوق مبنای کسور و سهم بیمه شده بازنشستگان، موظفان و مستمری بگیران را یک و هفت دهم درصدِ حقوق مبنای کسور است.

وی در خصوص حق بیمه تبعی سه برای کارمندانی که می‌خواهند پدر، مادر، خواهر، برادر و عروس خود را زیر پوشش قرار دهند، گفت: حق بیمه این افراد امسال مبلغ 488 هزار و 889 ریال تعیین شده است.

تدبیری از تغییرات مهمی در خصوص اشتراک دفترچه بیمه زوجین از صندوق بیمه کارکنان کشوری و لشکری خبر داد و خاطرنشان کرد: صورتی که زوجین هر دو مشترکِ صندوق بیمه کارکنان کشوری و یا لشکری باشند یا به صورت مشترک دارای دفترچه از صندوق مربوطه باشند در صورت تقاضای زوجه برای دریافت دفترچه از طریق همسر خود، با توجه به موضوع این تصویب نامه فقط مبلغ مورد نظر از حقوق همسر کسر می‌شود.

وی اضافه کرد: هم اکنون تعداد 21 هزار نفر زیر پوشش بیمه سلامت در شهرستان نطنز هستند که 15 هزار نفر آنان از خدمات بیمه رایگان بهره‌مند می‌شوند.

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

ایمیل:natanznews.ir@gmail.com

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

اوقات شرعی

اخبار تصویری