IMAGE

شهردار نطنز: متوسط سرانه فضای سبز در نطنز بیشتر از میانگین کشوری است...

نطنز - شهردار نطنز گفت: در سالهای اخیر با افزایش فضای سبز شهری، میانگین سرانه فضای سبز باغشهر نطنز به ۳۶ متر مربع رسیده است که این میزان بیشتر از سرانه کشوری است....

IMAGE

اعطای ۴ میلیارد ریال وام کارگشایی به مددجویان کمیته امداد شهرستان نطنز ...

نطنز - مدیر کمیته امداد شهرستان نطنز گفت: به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی ۴ میلیارد ریال وام کارگشایی به مددجویان و کار آفرینان این شهر اعطا شد....

IMAGE

تحقق درآمد پایدار از برنامه های اساسی شهرداری بادرود است

نطنز - شهردار بادرود نطنز گفت: یکی از برنامه های اساسی شهرداری بادرود تحقق در آمد پایدار و ایجاد واحد های تولیدی برای اشتغالزایی می باشد....

IMAGE

ضرورت راه‌اندازی موزه تعزیه در شهرستان نطنز

نطنز - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز بر ضرورت راه‌اندازی موزه تعزیه در این شهرستان تاکید کرد.

IMAGE

هیات فدراسیون صلیب سرخ از پایگاه هلال احمر نطنز بازدید کرد

نطنز - رئیس جمعیت هلال احمر نطنز از بازدید یک هیات فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر منطقه آسیا و اقیانوسیه از پایگاه های هلال احمر این شهرستان خبر داد....

سایت هسته ای نطنز با رایحه ملکوتی رضوی غنی‌سازی شد

نطنز- مجتمع غنی سازی شهید مصطفی احمدی روشن در شهرستان نطنز با حضور خدام حرم رضوی از کاروان زیر سايه خورشيد نور و انرژی گرفت و غنی شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، سفیران حرم رضوی هنگام گلبانگ توحیدی اذان ظهر با پرچم زیبای امام رضا علیه السلام روی دست طی آیین ویژه استقبال وارد مسجد سایت هسته ای نطنز شدند.

حرکت پرافتخار و غرورآمیز کاروان زیر سایه خورشید به طرف یادمان شهید گمنام مدفون جلوی مسجد مجتمع همراه با طنین شکوهمند نقاره خانه توسط گروه نقاره زنی زیارت آقا علی عباس (ع) بادرود زیباترین تصویر عزت و بصیرت و دلدادگی را در چشمانت قاب می كرد.

عطر اسفند با رقص فواره های حوض فیروزه ای جلوی مسجد که سربازان جان برکف نیروی انتظامی مثل شاخه های شمشاد جلوی آن با احترام و ارادت صف کشیده بودند صحنه های زیبایی از آیین استقبال سایت از نمایندگان امام رضا علیه السلام بود.

جعبه حامل پرچم روی دست سید علی پاک سرشت فراش کشیک ششم آستان قدس رضوی وقتی از جلوی صف سربازان با تبرک و استلام آنها حرکت می کند گلبوسه های عشق و صفا و تمنا را مثل مرواریدی گرانبها در گنجینه جعبه پرچم به امانت می سپرد تا با ورود به مشهد الرضا محضر امام مهربانی ها هدیه کنند.

پخش اشعار ناب و معرفتی السلام ای زایران حضرت شمس الشموس/ خادمای خونه امام رضا خوش به حال دلای باصفاتون وجودت را از حس و شور و شعور و شکوه رضوی لبریز می کرد و دلت را جلوی پنجره فولاد صحن سقاخانه به زانو می نشاند.

خدام حرم رضوي پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر به تجلیل از پدر و مادر شهید ابوالفضل مناقبی و مادر و خواهر شهید محسن احتشامی از شهداي عملیات ثامن الائمه زینت دادند.

خدام حرم رضوی در این آیین به رسم ادب پوستر و نبات تبرکی حرم را خدمت خانواده معظم این شهیدان تقدیم کردند.

اهدای هدایا و نبات متبرک حرم رضوی به برندگان اول تا سوم مسابقات نماز و کتابخوانی اندیشه اسلامی در قرآن توسط کاروان زیر سایه خورشید از دیگر برنامه های فرهنگی حضور آنها در مسجد سایت هسته ای نطنز بود.

ذکر توسل و مدیحه سرایی همراه با نی نوازی از دیگر برنامه های دلنشین و منقلب سایت هسته ای نطنز با حضور سفیران رضوی بود.

حجت الاسلام هادی نورانی روحانی کاروان زیر سایه خورشید نیز پس اجرای اهدای جوایز با سخنانی در مدح ثامن الایمه کام اعضای مجموعه را با جام طهور بصیرت و معرفت افزایی غنی کرد.

قرایت صلوات خاصه امام رضا علیه السلام توسط محسن ضیایی دربان کشیک سوم خادم حرم رضوی و مدیحه سرایی و ذکر صلوات وی حسن ختام برنامه های زیر سایه خورشید در سایت هسته ای نظنز بود.

کاروان زیر سایه خورشید و ادای احترام و تجدید بیعت دوباره به یادمان شهید گمنام در جلوی مسجد که همراه با نواختن مارش پرافتخار نظامی بود ثبت شد.

مدیر سایت در پایان این دیدار با اهدای هدیه ای متبرک و منقش به حدیث سلسله الذهب، یا امیرالمومنین و اسامي چهارده معصوم از حضور کاروان زیر سایه خورشید در سایت تقدیر کرد و محسن ذاکریان مدیر این کاروان نیز با اهدای تندیس به مدیر سایت از وی تجلیل کرد.

شایان ذکر است زیباترین رویداد این دیدار پرچم بوسی بانوی شیعه عراقی از بازرسين آژانس در سایت بود که با ذکر یا امام رضا و اشک چشم نهایت مراتب ادب و ارادت و دلدادگی خود را محضر علی بن موسی الرضا علیه آلاف التحیة و الثنا بسیار زیبا هویدا کرد.

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

ایمیل:natanznews.ir@gmail.com

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

اوقات شرعی

اخبار تصویری