IMAGE

هزینه های جاری مدارس را با دریافت وجه نقد از اولیاء تامین می کنیم

نطنز - مدیر آموزش و پرورش نطنز گفت: هزینه های جاری مدارس را با دریافت وجه نقد از اولیاء تامین می کنیم.

IMAGE

اعضای باند ۱۳ نفره قاچاقچیان در نطنز به دام پلیس افتادند

نطنز - فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نطنز گفت: اعضای باند ۱۳ نفره قاچاقچیان در آزادراه نطنز - کاشان به دام پلیس افتادند.

IMAGE

طرح جامع اقدام مشترک بافت قصبه نطنز در دست تدوین است

نطنز - شهردار نطنز گفت: پیش نویس طرح جامع اقدام مشترک بافت قصبه نطنز آماده و در دست تدوین است.

IMAGE

32 اثر از آثار نطنز در لیست انتظار ثبت ملی است

نطنز- رئیس اداره میراث فرهنگی نطنز با اشاره به اینکه 32 اثر از آثار نطنز در لیست انتظار ثبت ملی است از تایید کارشناسان تهران بر لیاقت ثبت جهانی بافت محله افوشته و بافت محله قصبه در این شهرستان خبرداد....

IMAGE

اهدای تراکتور از خیری به منطقه حفاظت شده کرکس نطنز

نطنز- خیر دوستدار محیط زیست در قالب نذر طبیعیت تراکتوری را به منطقه حفاظت شده کرکس شهرستان نطنز اهدا کرد.

هیات فدراسیون صلیب سرخ از پایگاه هلال احمر نطنز بازدید کرد

نطنز - رئیس جمعیت هلال احمر نطنز از بازدید یک هیات فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر منطقه آسیا و اقیانوسیه از پایگاه های هلال احمر این شهرستان خبر داد.

به گزارش نطنز نیوز به نقل از ایرنا، اصغر سلطانی شامگاه جمعه در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: این هیات متشکل از خاویرکاسیانوس مدیرمنطقه ای آسیا واقیانوسیه فدراسیون بین المللی صلیب سرخ ومارتین فالرمعاون مدیر منطقه‌ای آسیا و اقیانوسیه فدراسیون بین‌المللی صلیب سرخ و هلال احمر و همراهان آنان بود.
وی افزود: در این بازدید مسئولان صلیب سرخ و جمعیت هلال احمر توانمندی‌ها، انبار و تجهیزات امدادی پایگاه های امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان را مشاهده کردند.
سلطانی خاطرنشان کرد: در حاشیه این بازدید مقرر شد، شهرستان نطنز به عنوان یکی از شعبه های منتخب جمعیت هلال احمر استان اصفهان معرفی شود.
رئیس جمعیت هلال احمر نطنز سلطانی تصریح کرد: به دنبال انعقاد تفاهم نامه بین فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر در منطقه آسیا و اقیانوسیه و جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در بهار امسال ، مدیران ارشد این فدراسیون برای اجرایی کردن این تفاهم نامه به ایران سفر کرده اند.

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری