IMAGE

آقای نماینده، نطنز فرهنگسرا ندارد!!!

سردبیر- بیش از یکسال از وعده دکتر مرتضی صفاری نطنزی در خصوص احداث مجتمع بزرگ فرهنگی در نطنز می گذرد.  

IMAGE

پشت پرده دروغ مانور در سایت اتمی نطنز/ واقعیت زمان برگشت‌پذیری به قبل از برجام...

نطنز - مدیرعامل اسبق سایت اتمی نطنز گفت: پشت پرده مانور بزرگ در سایت نطنز انهدام کل باتری‌خانه سایت نطنز بود که بازرسان آژانس انرژی اتمی نیز حضور داشتند و این اتفاق مربوط به سال 93 است....

IMAGE

ظرفیت دانشگاه آزاد نطنز برای تبدیل به قطب گردشگری

نطنز - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: با تکیه بر ظرفیت‌های اقلیمی، واحد نطنز می‌تواند به قطب گردشگری تبدیل شود....

IMAGE

مشکلات کوچک دستاوردهای انقلاب را کمرنگ نمی کند

نطنز - نماینده مردم نطنز در مجلس گفت: اجازه نمی دهیم که از مسائل و مشکلات کوچک برای کمرنگ کردن دستاوردهای انقلاب سوء استفاده شود....

IMAGE

انقلاب اسلامی به پشتوانه مردم سالاری دینی در جهان بروز کرد

نطنز- امام جمعه نطنز گفت: انقلاب اسلامی ایران به پشتوانه مردم انقلابی و مردم سالاری دینی توانسته است در جهان ظهور کند.

اعطای ۴ میلیارد ریال وام کارگشایی به مددجویان کمیته امداد شهرستان نطنز

نطنز - مدیر کمیته امداد شهرستان نطنز گفت: به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی ۴ میلیارد ریال وام کارگشایی به مددجویان و کار آفرینان این شهر اعطا شد.

به گزارش پایگاه خبری نطنز نیوز، محمدرضا مومی اردستانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در نطنز با اشاره به وام 4 میلیاردی به مددجویان اظهار داشت: با توجه به اینکه در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال قرار داریم و مقام معظم رهبری توصیه فراوانی برای پیشبرد اقتصاد مقاومتی داشته‌اند، این نهاد اقدام به ارائه وام‌های کارگشایی با درصدهای پایین کرده است.

وی افزود: کمیته امداد نطنز با ارائه 232 فقره وام با جمع مبلغ 4 میلیارد و 62 میلیون ریال، گام بلندی به منظور اشتغال زایی و کارگشایی برداشته است.

مدیر کمیته امداد نطنز بیان کرد: با ارائه این تعداد وام، علاوه بر بسترسازی اولیه برای اشتغال بنگاه‌های کوچک و خانگی، زمینه اشتغال اولیه، پاره وقت و یا حتی تمام وقت برای مددجویان فراهم شده است.

وی پیرامون اجرای طرح محسنین در شهرستان نطنز تصریح کرد: در طرح محسنین در شهرستان نطنز نیز اقدامات خوبی انجام شده که 319 مددجو زیر چتر حمایتی طرح محسنین قرار گرفته‌اند.

مومی اردستانی گفت: در این طرح 211 نفر حامی وجود دارد که در مجموع سرانه نقدی و غیر نقدی 863 میلیون ریال برای اجرای طرح محسنین به این نهاد کمک کرده‌اند.

وی افزود: با توجه به تعداد 211 نفر مددجو، سرانه نقدی و غیر نقدی به ازای هر نفر 380 هزار ریال بوده است که با همکاری خیران و حامیان این تعداد افزایش می‌یابد.

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری