IMAGE

آقای نماینده، نطنز فرهنگسرا ندارد!!!

سردبیر- بیش از یکسال از وعده دکتر مرتضی صفاری نطنزی در خصوص احداث مجتمع بزرگ فرهنگی در نطنز می گذرد.  

IMAGE

پشت پرده دروغ مانور در سایت اتمی نطنز/ واقعیت زمان برگشت‌پذیری به قبل از برجام...

نطنز - مدیرعامل اسبق سایت اتمی نطنز گفت: پشت پرده مانور بزرگ در سایت نطنز انهدام کل باتری‌خانه سایت نطنز بود که بازرسان آژانس انرژی اتمی نیز حضور داشتند و این اتفاق مربوط به سال 93 است....

IMAGE

ظرفیت دانشگاه آزاد نطنز برای تبدیل به قطب گردشگری

نطنز - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: با تکیه بر ظرفیت‌های اقلیمی، واحد نطنز می‌تواند به قطب گردشگری تبدیل شود....

IMAGE

مشکلات کوچک دستاوردهای انقلاب را کمرنگ نمی کند

نطنز - نماینده مردم نطنز در مجلس گفت: اجازه نمی دهیم که از مسائل و مشکلات کوچک برای کمرنگ کردن دستاوردهای انقلاب سوء استفاده شود....

IMAGE

انقلاب اسلامی به پشتوانه مردم سالاری دینی در جهان بروز کرد

نطنز- امام جمعه نطنز گفت: انقلاب اسلامی ایران به پشتوانه مردم انقلابی و مردم سالاری دینی توانسته است در جهان ظهور کند.

هنر سرای قلم نطنز آماده برگزاری دوره‌های فرهنگی - هنری است

نطنز - شهردار نطنز گفت: هنر سرای قلم شهرداری نطنز آماده برگزاری دوره های آموزشی و برنامه های فرهنگی - هنری است.


در این دیدار، مهدی دهقانیان، ضمن اهدای تعدادی از کتب تألیفی خود به شهردار نطنز بیان کرد: بنده سال‌هاست در زمینه موسیقی، نگارش کتاب های نطنز، خوشنویسی و دیگر هنرها و همچنین آموزش آنها به جوانان نطنزی فعالیت می کنم اما تاکنون محل مناسبی برای هنرمندان و علاقه مندان به هنر وجود نداشته است.

وی گفت: با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری نطنز مکان بسیار خوبی در کنار مجموعه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی احداث شد که تقاضا داریم شهرداری نطنز، هنرسرای قلم را به عنوان یک اولویت در حوزه فرهنگ و هنر برای آموزش جوانان و علاقه مندان و برگزاری برنامه ها در نظر گیرد.

در ادامه علی پیراینده ضمن قدردانی از این هنرمند نطنزی اظهار داشت: باغشهر تاریخی نطنز با نام نیک خود در دنیا نشان می دهد مفاخر، مشاهیر، هنرمندان، علما و فضلای بسیاری را در خود پرورش داده است و بر خود می بالد که چنین کسانی در این آب و خاک متولد شده اند.

وی افزود: در راستای حمایت از فعالیت های فرهنگی هنری در نطنز، شورای شهر و شهرداری نطنز استقبال از هنرمندان و فعالیت های هنری در شهر را وظیفه خود می‌داند و بر همین اساس شهرداری فضاهای فرهنگی هنری خود را به صورت متعادل در اختیار آنها می‌گذارد.

شهردار نطنز تأکید کرد: شهرداری آمادگی دارد هنرسرای قلم را که به همت شهرداری احداث و به بهره برداری رسیده است برای برگزاری دوره های آموزشی و فعالیت های فرهنگی هنری در اختیار فعالان این حوزه قرار دهد.

نطنز - شهردار نطنز گفت: هنر سرای قلم شهرداری نطنز آماده برگزاری دوره های آموزشی و برنامه های فرهنگی - هنری است.

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری