IMAGE

مسئولان رسیدگی به قنوات خسارت دیده نطنز را در اولویت قرار دهند

نطنز- نماینده مردم نطنز در مجلس گفت: مسئولان استان اصفهان رسیدگی و جبران خسارت وارد شده بر قنوات حوزه انتخابیه نطنز و قمصر را در اولویت قرار دهند....

IMAGE

طرح تولید عسل در امامزاده احمد (ع) نطنز اجرایی شد

نطنز- رئیس اداره اوقاف نطنز گفت: در سال «رونق تولید» طرح تولید عسل در امامزاده احمد (ع) نطنز اجرایی شد.

IMAGE

آمار مصدومین تصادفات نوروزی نطنز ۳۲ درصد افزایش داشت

نطنز- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نطنز گفت: آمار مصدومین تصادفات جاده‌ای نطنز در ایام نوروز نسبت به سال گذشته ۳۲ درصد افزایش داشت اما تصادف منجر به فوت نداشتیم.  ...

IMAGE

اجازه جدا شدن یک متر از مرزهای جغرافیایی استان اصفهان را نمی دهیم

نطنز- عابدی با اشاره به طرح تشکیل استان اصفهان شمالی گفت: نمایندگان استان اصفهان مخالف این طرح هستند و اجازه جدا شدن یک متر از مرزهای جغرافیایی استان اصفهان را نمی دهند....

IMAGE

نطنز نگین گردشگری استان اصفهان/از مسجد جامع تا شهر تاریخی ابیانه

نطنز- شهرستان نطنز با جاذبه‌های تاریخی و طبیعی متفاوت از گنبد معروف «باز»، مسجد جامع تا شهر تاریخی و خاص ابیانه پذیرای گردشگران نوروزی است....

حضور پر رنگ اولیا در انتخابات انجمن اولیا و مربیان اجرای برنامه های آموزشی و پرورشی را تضمین می کند

نطنز- مدیر آموزش و پرورش نطنز گفت: حضور پر رنگ اولیا در انتخابات انجمن اولیا و مربیان اجرای بهتر برنامه ها از نظر کمی و کیفی در مدرسه را تضمین می کند.

به گزارش نطنز نیوز به نقل از صاحب نیوز، انتخابات انجمن اولیا و مربیان مدارس ابتدایی صبح امروز همزمان با سراسر استان در مدارس شهر نطنز با حضور چشمگیر اولیای دانش آموزان برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نطنز در این مراسم از برگزاری انتخابات انجمن اولیا و مربیان در روزهای بیست و پنجم و بیست و ششم مهر ماه در کلیه مدارس شهر نطنز خبر داد و اظهار کرد: حضور پر رنگ اولیا در انتخابات انجمن اولیا و مربیان اجرای بهتر برنامه ها از نظر کمی و کیفی در مدرسه را تضمین می کند.

علیرضا محمودی خانواده ها را شریک آموزش و پرورش برشمرد و افزود: مجموعه آموزش و پرورش شهر نطنز از مشارکت همه‌ جانبه اولیای دانش آموزان در ابعاد مختلف و در امر تصمیم‌ گیری‌ ها و تصمیم‌ سازی‌ ها استقبال می کند.

وی با اشاره به نقش انجمن اولیا و مربیان در تقویت پیوند خانه و مدرسه، تصریح کرد: کلید واژه مهم در این حوزه خانواده است و ما باید بیشترین تمرکز خود را در فعالیت‌ های آموزشی و تربیتی بر روی این مجموعه متمرکز کنیم‌ چرا که در سند بنیادین آموزش و پرورش بر روی این مهم در کنار سیاست‌ های دولت و برای برای انجام مشارکت عمومی تاکید بیشتری شده است.

مدیر آموزش و پرورش نطنز با بیان این که انجمن اولیا و مربیان از ارکان مدرسه است، بیان کرد: بر اساس آیین نامه اجرایی مدارس، انجمن اولیا و مربیان یکی از ارکان مدرسه است که بر اساس سند تحول باید در برنامه ریزی ها، نظارت و مشارکت در امور مدرسه نقش ایفا کند.

وی اضافه کرد: جایگاه خانواده در کنار مدرسه در فرآیند تعلیم و تربیت، یک جایگاه ویژه ای است که درصد مشارکت اولیای علاقه مند به مشارکت در فرآیند آموزشی و تربیتیِ فرزندانشان نشانگر این جایگاه والا است و باید چنین سرمایه های عظیمی را قدر دانسته و از ظرفیت های آن ها استفاده بهینه شود.

محمودی افزود: برای رسیدن به اهداف انجمن ها در مدارس، باید از میان اولیای دانش آموزان افرادی دلسوز و آگاه به عنوان نماینده انتخاب شوند و در طول سال تحصیلی در کنار مربیان مدرسه مسئولیت برنامه ریزی، اجرا و نظارت را بر عهده گیرند.

وی از اولیای دانش آموزان مدارس خواست تا در راه پیشبرد اهداف بهتر آموزش و پرورش، فردا هم به مانند امروز در انتخابات انجمن اولیا و مربیان حضور چشمگیر داشته باشند.

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری