IMAGE

آیین عزاداری روز «چهل و هشتم» در امامزاده سلطان حسین برگزار شد

نطنز - همزمان با ۲۸ صفر مراسم عزاداری موسوم به روز «چهل و هشتم» در امامزاده سلطان حسین (ع) نطنز برگزار شد.

IMAGE

جان باختن یک نفر بر اثر سقوط لودر در معدن کمجان نطنز

نطنز- رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی نطنز گفت: سقوط لودر در معدن سنگ کمجان نطنز جان یک نفر را گرفت.

IMAGE

برگزاری مراسم نمادین زنگ کتاب در نطنز

نطنز- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز گفت: به مناسبت 24 آبان ماه روز کتاب و کتاب‌خوانی زنگ کتاب در دبیرستان فاطمیه نطنز به صدا درآمد....

IMAGE

جمع آوری کمک های مردمی به زلزله زدگان توسط هلال احمر نطنز آغاز شد

نطنز - رئیس هلال احمر شهرستان نطنز گفت: جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی مردمی توسط هلال احمر آغاز شد.

IMAGE

۱۵ ویژه‌برنامه هفته کتاب در نطنز برگزار می شود

نطنز- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نطنز گفت: به منظور گرامیداشت هفته کتاب و کتاب‌خوانی ۱۵ ویژه‌برنامه در شهرستان نطنز برگزار می‌شود....

حضور پر رنگ اولیا در انتخابات انجمن اولیا و مربیان اجرای برنامه های آموزشی و پرورشی را تضمین می کند

نطنز- مدیر آموزش و پرورش نطنز گفت: حضور پر رنگ اولیا در انتخابات انجمن اولیا و مربیان اجرای بهتر برنامه ها از نظر کمی و کیفی در مدرسه را تضمین می کند.

به گزارش نطنز نیوز به نقل از صاحب نیوز، انتخابات انجمن اولیا و مربیان مدارس ابتدایی صبح امروز همزمان با سراسر استان در مدارس شهر نطنز با حضور چشمگیر اولیای دانش آموزان برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نطنز در این مراسم از برگزاری انتخابات انجمن اولیا و مربیان در روزهای بیست و پنجم و بیست و ششم مهر ماه در کلیه مدارس شهر نطنز خبر داد و اظهار کرد: حضور پر رنگ اولیا در انتخابات انجمن اولیا و مربیان اجرای بهتر برنامه ها از نظر کمی و کیفی در مدرسه را تضمین می کند.

علیرضا محمودی خانواده ها را شریک آموزش و پرورش برشمرد و افزود: مجموعه آموزش و پرورش شهر نطنز از مشارکت همه‌ جانبه اولیای دانش آموزان در ابعاد مختلف و در امر تصمیم‌ گیری‌ ها و تصمیم‌ سازی‌ ها استقبال می کند.

وی با اشاره به نقش انجمن اولیا و مربیان در تقویت پیوند خانه و مدرسه، تصریح کرد: کلید واژه مهم در این حوزه خانواده است و ما باید بیشترین تمرکز خود را در فعالیت‌ های آموزشی و تربیتی بر روی این مجموعه متمرکز کنیم‌ چرا که در سند بنیادین آموزش و پرورش بر روی این مهم در کنار سیاست‌ های دولت و برای برای انجام مشارکت عمومی تاکید بیشتری شده است.

مدیر آموزش و پرورش نطنز با بیان این که انجمن اولیا و مربیان از ارکان مدرسه است، بیان کرد: بر اساس آیین نامه اجرایی مدارس، انجمن اولیا و مربیان یکی از ارکان مدرسه است که بر اساس سند تحول باید در برنامه ریزی ها، نظارت و مشارکت در امور مدرسه نقش ایفا کند.

وی اضافه کرد: جایگاه خانواده در کنار مدرسه در فرآیند تعلیم و تربیت، یک جایگاه ویژه ای است که درصد مشارکت اولیای علاقه مند به مشارکت در فرآیند آموزشی و تربیتیِ فرزندانشان نشانگر این جایگاه والا است و باید چنین سرمایه های عظیمی را قدر دانسته و از ظرفیت های آن ها استفاده بهینه شود.

محمودی افزود: برای رسیدن به اهداف انجمن ها در مدارس، باید از میان اولیای دانش آموزان افرادی دلسوز و آگاه به عنوان نماینده انتخاب شوند و در طول سال تحصیلی در کنار مربیان مدرسه مسئولیت برنامه ریزی، اجرا و نظارت را بر عهده گیرند.

وی از اولیای دانش آموزان مدارس خواست تا در راه پیشبرد اهداف بهتر آموزش و پرورش، فردا هم به مانند امروز در انتخابات انجمن اولیا و مربیان حضور چشمگیر داشته باشند.

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

ایمیل:natanznews.ir@gmail.com

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری