IMAGE

هزینه های جاری مدارس را با دریافت وجه نقد از اولیاء تامین می کنیم

نطنز - مدیر آموزش و پرورش نطنز گفت: هزینه های جاری مدارس را با دریافت وجه نقد از اولیاء تامین می کنیم.

IMAGE

اعضای باند ۱۳ نفره قاچاقچیان در نطنز به دام پلیس افتادند

نطنز - فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نطنز گفت: اعضای باند ۱۳ نفره قاچاقچیان در آزادراه نطنز - کاشان به دام پلیس افتادند.

IMAGE

طرح جامع اقدام مشترک بافت قصبه نطنز در دست تدوین است

نطنز - شهردار نطنز گفت: پیش نویس طرح جامع اقدام مشترک بافت قصبه نطنز آماده و در دست تدوین است.

IMAGE

32 اثر از آثار نطنز در لیست انتظار ثبت ملی است

نطنز- رئیس اداره میراث فرهنگی نطنز با اشاره به اینکه 32 اثر از آثار نطنز در لیست انتظار ثبت ملی است از تایید کارشناسان تهران بر لیاقت ثبت جهانی بافت محله افوشته و بافت محله قصبه در این شهرستان خبرداد....

IMAGE

اهدای تراکتور از خیری به منطقه حفاظت شده کرکس نطنز

نطنز- خیر دوستدار محیط زیست در قالب نذر طبیعیت تراکتوری را به منطقه حفاظت شده کرکس شهرستان نطنز اهدا کرد.

حضور پر رنگ اولیا در انتخابات انجمن اولیا و مربیان اجرای برنامه های آموزشی و پرورشی را تضمین می کند

نطنز- مدیر آموزش و پرورش نطنز گفت: حضور پر رنگ اولیا در انتخابات انجمن اولیا و مربیان اجرای بهتر برنامه ها از نظر کمی و کیفی در مدرسه را تضمین می کند.

به گزارش نطنز نیوز به نقل از صاحب نیوز، انتخابات انجمن اولیا و مربیان مدارس ابتدایی صبح امروز همزمان با سراسر استان در مدارس شهر نطنز با حضور چشمگیر اولیای دانش آموزان برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نطنز در این مراسم از برگزاری انتخابات انجمن اولیا و مربیان در روزهای بیست و پنجم و بیست و ششم مهر ماه در کلیه مدارس شهر نطنز خبر داد و اظهار کرد: حضور پر رنگ اولیا در انتخابات انجمن اولیا و مربیان اجرای بهتر برنامه ها از نظر کمی و کیفی در مدرسه را تضمین می کند.

علیرضا محمودی خانواده ها را شریک آموزش و پرورش برشمرد و افزود: مجموعه آموزش و پرورش شهر نطنز از مشارکت همه‌ جانبه اولیای دانش آموزان در ابعاد مختلف و در امر تصمیم‌ گیری‌ ها و تصمیم‌ سازی‌ ها استقبال می کند.

وی با اشاره به نقش انجمن اولیا و مربیان در تقویت پیوند خانه و مدرسه، تصریح کرد: کلید واژه مهم در این حوزه خانواده است و ما باید بیشترین تمرکز خود را در فعالیت‌ های آموزشی و تربیتی بر روی این مجموعه متمرکز کنیم‌ چرا که در سند بنیادین آموزش و پرورش بر روی این مهم در کنار سیاست‌ های دولت و برای برای انجام مشارکت عمومی تاکید بیشتری شده است.

مدیر آموزش و پرورش نطنز با بیان این که انجمن اولیا و مربیان از ارکان مدرسه است، بیان کرد: بر اساس آیین نامه اجرایی مدارس، انجمن اولیا و مربیان یکی از ارکان مدرسه است که بر اساس سند تحول باید در برنامه ریزی ها، نظارت و مشارکت در امور مدرسه نقش ایفا کند.

وی اضافه کرد: جایگاه خانواده در کنار مدرسه در فرآیند تعلیم و تربیت، یک جایگاه ویژه ای است که درصد مشارکت اولیای علاقه مند به مشارکت در فرآیند آموزشی و تربیتیِ فرزندانشان نشانگر این جایگاه والا است و باید چنین سرمایه های عظیمی را قدر دانسته و از ظرفیت های آن ها استفاده بهینه شود.

محمودی افزود: برای رسیدن به اهداف انجمن ها در مدارس، باید از میان اولیای دانش آموزان افرادی دلسوز و آگاه به عنوان نماینده انتخاب شوند و در طول سال تحصیلی در کنار مربیان مدرسه مسئولیت برنامه ریزی، اجرا و نظارت را بر عهده گیرند.

وی از اولیای دانش آموزان مدارس خواست تا در راه پیشبرد اهداف بهتر آموزش و پرورش، فردا هم به مانند امروز در انتخابات انجمن اولیا و مربیان حضور چشمگیر داشته باشند.

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری