IMAGE

آقای نماینده، نطنز فرهنگسرا ندارد!!!

سردبیر- بیش از یکسال از وعده دکتر مرتضی صفاری نطنزی در خصوص احداث مجتمع بزرگ فرهنگی در نطنز می گذرد.  

IMAGE

پشت پرده دروغ مانور در سایت اتمی نطنز/ واقعیت زمان برگشت‌پذیری به قبل از برجام...

نطنز - مدیرعامل اسبق سایت اتمی نطنز گفت: پشت پرده مانور بزرگ در سایت نطنز انهدام کل باتری‌خانه سایت نطنز بود که بازرسان آژانس انرژی اتمی نیز حضور داشتند و این اتفاق مربوط به سال 93 است....

IMAGE

ظرفیت دانشگاه آزاد نطنز برای تبدیل به قطب گردشگری

نطنز - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: با تکیه بر ظرفیت‌های اقلیمی، واحد نطنز می‌تواند به قطب گردشگری تبدیل شود....

IMAGE

مشکلات کوچک دستاوردهای انقلاب را کمرنگ نمی کند

نطنز - نماینده مردم نطنز در مجلس گفت: اجازه نمی دهیم که از مسائل و مشکلات کوچک برای کمرنگ کردن دستاوردهای انقلاب سوء استفاده شود....

IMAGE

انقلاب اسلامی به پشتوانه مردم سالاری دینی در جهان بروز کرد

نطنز- امام جمعه نطنز گفت: انقلاب اسلامی ایران به پشتوانه مردم انقلابی و مردم سالاری دینی توانسته است در جهان ظهور کند.

۷ اثر تاریخی در روستای ابیانه نطنز ثبت ملی می شود

نطنز- مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان گفت: در نشست شورای ثبت ملی آثار تاریخی استان اصفهان پرونده ثبتی ۷ اثر تاریخی در ابیانه نطنز جهت ثبت ملی تهیه شده است.

<b><b><b><b><b><b><b><b><b>ابیانه</b></b></b></b></b></b></b></b></b> <b><b><b><b><b><b><b>نطنز</b></b></b></b></b></b></b>

به گزارش نطنز نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ در نشست شورای ثبت ملی آثار تاریخی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان با حضور مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان و اعضا، با موضوع ثبت آثار تاریخی در روستای ابیانه شهرستان نطنز و همچنین شهرستان چادگان برگزار شد.
در این نشست فریدون اللهیاری مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان ضمن تاکید بر لزوم ساماندهی ورود انبوه گردشگران به روستای ابیانه، اظهار داشت: تلاش داریم تا با تدوین طرح جامع گردشگری روستای ابیانه، از یکسو از آثار منحصر به فرد تاریخی این روستا حفاظت کرده و از سوی دیگر به دنبال بهره مندی هر چه بهتر گردشگران از آثار تاریخی و جاذبه های منحصر به فرد طبیعی این روستای تاریخی باشیم.
وی همچنین تاکید کرد: در راستای حفاظت از میراث گران سنگ و غنی روستای ابیانه، در نشست امروز وضعیت ۷ اثر تاریخی در این روستا که داخل عرصه ثبتی ابیانه است بررسی و با اکثریت آرا طرح تهیه پرونده این آثار جهت ارسال به شورای عالی ثبت ملی آثار تاریخی کشور به تصویب رسید.
مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان تصریح کرد: کارشناسان ارشد شورای ثبت آثار تاریخی استان اصفهان براساس این مصوبه، پرونده های خانه های تاریخی حکیم زاده، میرزائی(ماه پری)، ابوالقاسمی، حسن نعیمی، میرزائی و همچنین بنای تاریخی چهار صفه خانقاهی و مسجد یوسمان را جهت ثبت ملی این آثار تهیه خواهند کرد.
روستای ابیانه در ۴۰ کیلومتری شمال غربی شهرستان نطنز، در دامنه کوه کرکس، واقع شده است.

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری