IMAGE

هزینه های جاری مدارس را با دریافت وجه نقد از اولیاء تامین می کنیم

نطنز - مدیر آموزش و پرورش نطنز گفت: هزینه های جاری مدارس را با دریافت وجه نقد از اولیاء تامین می کنیم.

IMAGE

اعضای باند ۱۳ نفره قاچاقچیان در نطنز به دام پلیس افتادند

نطنز - فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نطنز گفت: اعضای باند ۱۳ نفره قاچاقچیان در آزادراه نطنز - کاشان به دام پلیس افتادند.

IMAGE

طرح جامع اقدام مشترک بافت قصبه نطنز در دست تدوین است

نطنز - شهردار نطنز گفت: پیش نویس طرح جامع اقدام مشترک بافت قصبه نطنز آماده و در دست تدوین است.

IMAGE

32 اثر از آثار نطنز در لیست انتظار ثبت ملی است

نطنز- رئیس اداره میراث فرهنگی نطنز با اشاره به اینکه 32 اثر از آثار نطنز در لیست انتظار ثبت ملی است از تایید کارشناسان تهران بر لیاقت ثبت جهانی بافت محله افوشته و بافت محله قصبه در این شهرستان خبرداد....

IMAGE

اهدای تراکتور از خیری به منطقه حفاظت شده کرکس نطنز

نطنز- خیر دوستدار محیط زیست در قالب نذر طبیعیت تراکتوری را به منطقه حفاظت شده کرکس شهرستان نطنز اهدا کرد.

پرداخت کمک هزینه مالی به مددجویان نطنزی شرکت کننده در همایش پیاده روی اربعین

نطنز- مدیر کمیته امداد نطنز گفت: برای شرکت ۵۰ نفر از مدد جویان زیر پوشش این نهاد در سطح شهرستان نطنز در مراسم اربعین حسینی، به هر کدام از آن ها مبلغ سه میلیون ریال کمک هزینه پرداخت می شود.

کمیته امداد <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>نطنز</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b>

به گزارش نطنز نیوز به نقل از صاحب نیوز محمد رضا مومی اردستانی، صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نطنز برای بهره مندی از فیوضات راهپیمایی عظیم و بی نظیر اربعین حسینی، زمینه بهره بردن تعدادی از مددجویان زیر پوشش این نهاد در شهرستان نطنز از این همایش بزرگ را فراهم می کند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نطنز افزود: برای شرکت ۵۰ نفر از مدد جویان زیر پوشش این نهاد در سطح شهرستان نطنز در مراسم اربعین حسینی، به هر کدام از آن ها مبلغ سه میلیون ریال کمک هزینه پرداخت می شود.

وی تصریح کرد: از مددجویان متقاضی دعوت می شود تا با توجه به محدودیت اعتباری و زمان، تا پایان ساعت اداری روز پنج شنبه یازدهم آبان ماه به واحد فرهنگی کمیته امداد امام (ره) نطنز مراجعه و یا با این نهاد تماس بگیرند.

اردستانی به نقش سازنده خیران و نیکوکاران در انجام این مهم اشاره کرد و گفت: خیران با کمک های خود می توانند سهم بزرگی در اعزام مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) داشته باشند تا آن هایی که خواهان ملحق شدن به خیل عظیم ارادتمندان به ساحت حضرت امام حسین علیه السلام هستند، بتوانند در این وادی قدم بگذارند.

وی ادامه داد: کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نطنز قدم های خوبی در مسیر اجرای برنامه های زیارتی و معنوی برداشته است و تلاش می کند تا برای بهره مندی هر چه بیشتر این قشر نیازمند و کم بضاعت از این نوع برنامه ها، همچنان این روند را ادامه دهد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نطنز خاطر نشان کرد: بسیاری از محرومان و نیازمندان در شهرستان به خاطر عدم توانایی مالی، امکان حضور در سفرهای زیارتی را ندارند و ما نیز تلاش می کنیم تا با کمک مردم، مسئولان و به خصوص خیران این امکان را برای آن ها فراهم کنیم.

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری