IMAGE

آقای نماینده، نطنز فرهنگسرا ندارد!!!

سردبیر- بیش از یکسال از وعده دکتر مرتضی صفاری نطنزی در خصوص احداث مجتمع بزرگ فرهنگی در نطنز می گذرد.  

IMAGE

پشت پرده دروغ مانور در سایت اتمی نطنز/ واقعیت زمان برگشت‌پذیری به قبل از برجام...

نطنز - مدیرعامل اسبق سایت اتمی نطنز گفت: پشت پرده مانور بزرگ در سایت نطنز انهدام کل باتری‌خانه سایت نطنز بود که بازرسان آژانس انرژی اتمی نیز حضور داشتند و این اتفاق مربوط به سال 93 است....

IMAGE

ظرفیت دانشگاه آزاد نطنز برای تبدیل به قطب گردشگری

نطنز - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: با تکیه بر ظرفیت‌های اقلیمی، واحد نطنز می‌تواند به قطب گردشگری تبدیل شود....

IMAGE

مشکلات کوچک دستاوردهای انقلاب را کمرنگ نمی کند

نطنز - نماینده مردم نطنز در مجلس گفت: اجازه نمی دهیم که از مسائل و مشکلات کوچک برای کمرنگ کردن دستاوردهای انقلاب سوء استفاده شود....

IMAGE

انقلاب اسلامی به پشتوانه مردم سالاری دینی در جهان بروز کرد

نطنز- امام جمعه نطنز گفت: انقلاب اسلامی ایران به پشتوانه مردم انقلابی و مردم سالاری دینی توانسته است در جهان ظهور کند.

همراهی بنیاد برکت با ایتام تحت پوشش کمیته امداد نطنز

نطنز- مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان نطنز گفت: بر اساس تفاهم نامه ایتام زیر 18 سال نطنز تحت پوشش کمیته امداد از بنیاد برکت کمک ماهیانه دریافت خواهند کرد.

کمیته امداد <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>نطنز</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b>

به گزارش نطنز نیوز، محمدرضا مومی‌اردستانی صبح امروز در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی از جمله نهادهای انقلابی است که به‌ منظور زدودن فقر از چهره افراد فقیر جامعه تشکیل شد و با حمایت مادی و معنوی مسؤولان و مردم در حال فعالیت است.

وی افزود: حوزه فعالیت این نهاد بسیار گسترده است و در راستای رفع نیاز ایتامی که سایه پدر یا مادر را بالای سر خود ندارند و باید به زندگی و تحصیل بپردازند این نهاد توجه ویژه‌ای داشته است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان نطنز تصریح کرد: در راستای توجه به ایتام شهرستان طرح‌های مختلفی در سطح شهرستان اجرا شده و با جذب حامیان و خیرین و همچنین کمک‌های مختلف تاکنون توانسته‌ایم مشکلات این عزیزان را برطرف کنیم.

وی از انعقاد تفاهم با بنیاد برکت جهت حمایت از ایتام زیر 18 سال شهرستان نطنز خبر داد و گفت: بر اساس پیگیری‌های نماینده شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی با بنیاد برکت جمهوری اسلامی مقرر شد به ایتام زیر 18 سال تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی نطنز ماهیانه کمک انجام شود.

مومی‌اردستانی خاطرنشان کرد: بر اساس این تفاهم مقرر شد این بنیاد ماهانه برای هر یتیم مبلغ 250 هزار ریال سرانه به حساب ایتام واریز کند که مجموعاً ماهانه برای 65 نفر از ایتام زیر 18 سال تحت پوشش ماهیانه مبلغ 16 میلیون و 250 هزار ریال واریز می‌کند.

 

برگرفته از فارس با ویرایش

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری