IMAGE

هزینه های جاری مدارس را با دریافت وجه نقد از اولیاء تامین می کنیم

نطنز - مدیر آموزش و پرورش نطنز گفت: هزینه های جاری مدارس را با دریافت وجه نقد از اولیاء تامین می کنیم.

IMAGE

اعضای باند ۱۳ نفره قاچاقچیان در نطنز به دام پلیس افتادند

نطنز - فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نطنز گفت: اعضای باند ۱۳ نفره قاچاقچیان در آزادراه نطنز - کاشان به دام پلیس افتادند.

IMAGE

طرح جامع اقدام مشترک بافت قصبه نطنز در دست تدوین است

نطنز - شهردار نطنز گفت: پیش نویس طرح جامع اقدام مشترک بافت قصبه نطنز آماده و در دست تدوین است.

IMAGE

32 اثر از آثار نطنز در لیست انتظار ثبت ملی است

نطنز- رئیس اداره میراث فرهنگی نطنز با اشاره به اینکه 32 اثر از آثار نطنز در لیست انتظار ثبت ملی است از تایید کارشناسان تهران بر لیاقت ثبت جهانی بافت محله افوشته و بافت محله قصبه در این شهرستان خبرداد....

IMAGE

اهدای تراکتور از خیری به منطقه حفاظت شده کرکس نطنز

نطنز- خیر دوستدار محیط زیست در قالب نذر طبیعیت تراکتوری را به منطقه حفاظت شده کرکس شهرستان نطنز اهدا کرد.

ساختمان های بلند مرتبه نطنز نیازمند تجهیزات اطفای حریق است

نطنز- شهردار نطنز گفت: شهرداری نطنز نیازمند توجه ویژه دولت در اعطای تجهیزات اطفای حریق به ساختمان های بلند مرتبه است.

<b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>نطنز</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> نیوز</b></b></b></b></b></b>

به گزارش نطنز نیوز به نقل از ایمنا، علی پیراینده در حاشیه بازدید از آتش نشانی و ماشین آلات خدمات شهری شهرداری نطنز اظهار داشت: چند سالی است شهروندان به انبوه سازی روی آورند و اقدام به احداث ساختمان های بلندمرتبه کرده اند.

وی ادامه داد: متأسفانه اکثر ساختمان های بلند مرتبه نیز از امکاناتی همانند سیستم اعلام و اطفا حریق بی بهره اند و هیچ گونه نظارتی بر روی این موضوع نشده است.

شهردار نطنز تصریح کرد: شهرداری نطنز نیازمند توجه ویژه دولت در اعطای تجهیزات اطفا حریق در ساختمان های بلند مرتبه است و با بروز هرگونه آتش سوزی و یا حادثه ای در طبقات بالا، امکان امدادرسانی به سختی وجود خواهد داشت.

وی افزود: خلأ در امکانات و تجهیزات آتش نشانی، خودروهای فرسوده و قدیمی، عدم وجود خودرو نردبان دار و عدم دسترسی آتش نشانی به برخی نقاط به علت کوچه های کم عرض و باریک از معضلات و مشکلات آتش نشانی شهرداری نطنز است.

شهردار نطنز بیان کرد: تاکنون تأییدیه ایمنی در ساختمان های بلندمرتبه وجود نداشته و امکانات آتش نشانی شهرداری نطنز نیز جوابگوی حادثه در نقاط بلند نیست. 

وی تأکید کرد: از مسئولان شهرستانی، استانی و کشوری خواستاریم با توجه به اینکه نطنز باغات، ساختمان های بلندمرتبه و مکان های تاریخی فراوانی دارد که هر لحظه ممکن است حادثه ای در آنها رخ دهد، نگاه ویژه ای داشته باشند و امکانات روز آتش نشانی را به این شهرداری اختصاص دهند.

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری