IMAGE

هزینه های جاری مدارس را با دریافت وجه نقد از اولیاء تامین می کنیم

نطنز - مدیر آموزش و پرورش نطنز گفت: هزینه های جاری مدارس را با دریافت وجه نقد از اولیاء تامین می کنیم.

IMAGE

اعضای باند ۱۳ نفره قاچاقچیان در نطنز به دام پلیس افتادند

نطنز - فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نطنز گفت: اعضای باند ۱۳ نفره قاچاقچیان در آزادراه نطنز - کاشان به دام پلیس افتادند.

IMAGE

طرح جامع اقدام مشترک بافت قصبه نطنز در دست تدوین است

نطنز - شهردار نطنز گفت: پیش نویس طرح جامع اقدام مشترک بافت قصبه نطنز آماده و در دست تدوین است.

IMAGE

32 اثر از آثار نطنز در لیست انتظار ثبت ملی است

نطنز- رئیس اداره میراث فرهنگی نطنز با اشاره به اینکه 32 اثر از آثار نطنز در لیست انتظار ثبت ملی است از تایید کارشناسان تهران بر لیاقت ثبت جهانی بافت محله افوشته و بافت محله قصبه در این شهرستان خبرداد....

IMAGE

اهدای تراکتور از خیری به منطقه حفاظت شده کرکس نطنز

نطنز- خیر دوستدار محیط زیست در قالب نذر طبیعیت تراکتوری را به منطقه حفاظت شده کرکس شهرستان نطنز اهدا کرد.

باید 3.5 میلیارد تومان برای ارتقای کیفیت آب نطنز اختصاص یابد

نطنز- نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های صورت‌گرفته اعتباری بالغ بر 35 میلیارد ریال برای ارتقای کیفیت آب شرب نطنز در نظر گرفته شده که انتظار می‌رود این مبلغ سریعاً تخصیص پیدا کند.

به گزارش نطنز نیوز، مرتضی صفاری نطنزی پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان نطنز اظهار کرد: نخستین مسأله‌ای که در شهرستان نطنز باعث بحران شده بحث آب آشامیدنی این شهر است که بارها در ملاقات مردمی و در جلسات مورد اعتراض مردم واقع شده است.

وی افزود: آب شرب نطنز هم از نظر کمیت و هم از نظر کیفیت بحرانی است و انتظارمی‌رود سازمان مدیریت بحران در این خصوص چاره‌اندیشی کند.

نماینده شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با پیگیری‌های صورت‌گرفته اعتباری بالغ بر 35 میلیارد ریال برای ارتقای کیفیت آب شرب نطنز در نظر گرفته شده که انتظار می‌رود این مبلغ سریعاً تخصیص پیدا کند.

وی بیان کرد: در بحث مدیریت بحران ضرورت دارد جهت پیشگیری از آسیب‌های احتمالی ناشی از سیل در شهرستان نطنز توجه ویژه‌ای به رودخانه‌های فصلی شهرستان نطنز شود و رودخانه‌های فصلی حوزه انتخابیه به خصوص در مرکز شهر نطنز نیازمند دیواره‌سازی است.

صفاری نطنزی با بیان اینکه  استفاده‌های غیر قانونی معادن باعث بروز بحران در تأمین آب شرب فعالیت کشاورزی و جان مردم شده است، خاطرنشان کرد: تخریب محیط زیست و تغییر در مسیرهای آب‌های زیر زمینی زندگی مردم را با بحران روبرو کرده است.

وی اضافه کرد: حوزه انتخابیه نطنز و قمصر از محل منابع مالی مدیریت بحران اعتبار چندانی دریافت نکرده و بی‌مهری صورت گرفته است که امیدواریم با حضور مدیرکل مدیریت بحران استان اصفهان در نطنز این کمبود برطرف شود/ فارس

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری