IMAGE

کاهش بی‌سابقه میزان بارندگی طی 53 سال گذشته در نطنز

نطنز- رئیس اداره هواشناسی نطنز گفت: میزان بارش‌ها در سال زراعی جاری در نطنز، به حدی افت کرده که در 53 سال گذشته بی‌سابقه بوده است....

IMAGE

فتنه اخیر در جهت پایمال کردن خون شهدای مقاومت پایه‌گذاری شد

نطنز- امام‌جمعه موقت نطنز گفت: این فتنه اخیر در جهت پایمال کردن خون شهدای مقاومت به‌ ویژه شهید حججی را پایه‌گذاری شد و عربستان می‌خواست شکست‌های مفتضحانه خود در منطقه را سرپوش بگذارد و حتی در اظهارات خودشان این آرزو را د...

IMAGE

مسجد جامع نطنز در انتظار ثبت جهانی است

نطنز - سرپرست اداره میراث فرهنگی نطنز گفت: مجموعه مسجد جامع نطنز در انتظار ارزیابان یونسکو برای ثبت جهانی است.

IMAGE

ورودی شهرک ولیعصر(عج) نطنز گلباران می شود

نطنز- بنا به درخواست های مکرر مردمی، شهرداری نطنز عملیات زیباسازی، ایجاد فضای سبز و نصب المان در ورودی شهرک ولیعصر(عج) این شهر را از چند روز گذشته آغاز کرد....

IMAGE

حماسه 9 دی مصداق آتش به اختیاری مردم بود

نطنز- امام جمعه شهرستان نطنز گفت: یکی از مصادیق بارز آتش به اختیار، حماسه 9 دی 88 بود که در آن مردم به صحنه آمدند و همه نقشه‌های شوم آمریکا و صهیونیست را نقش بر آب کردند....

۷ روستای نطنز با تانکر آبرسانی می شود

نطنز- رئیس اداره آبفای روستایی نطنز گفت:در حال حاضر و با اقدامات انجام شده، تعداد هفت روستای شهرستان نطنز با تانکر و به صورت سیار آبرسانی می شود.

آب و فاضلاب روستایی <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>نطنز</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b>

به گزارش نطنز نیوز به نقل از ایمنا، سیدحسن واقفی در گفتگو با خبرنگاران شهرستان نطنز اظهار داشت: طی سالهای اخیر با پیگیری ها و اقدامات صورت گرفته، تعداد ۱۳ روستای شهرستان نطنز به صورت سیار و با تانکر  آبرسانی می شد که  در حال  حاضر این رقم به هفت روستا کاهش پیدا کرده است.
وی افزود: با کاهش ۵۳درصدی آبرسانی سیار به روستا تعداد روستاهایی که به صورت با تانکر آبرسانی می شود، به هفت روستا کاهش یافته و سایر روستاها نیز به آب لوله کشی مجهز شده اند.
رئیس اداره آبفای روستایی نطنز با اشاره به فرسودگی لوله های شبکه آبرسانی روستایی شهرستان گفت: بیش از ۵ هزار متر از شبکه آبرسانی روستایی در شهرستان فرسوده است که باعث هدر رفت آب می شود.
وی تصریح کرد: برای اصلاح و یا تعویض شبکه آبرسانی فرسوده، نیاز به ۱۶.۵ میلیارد ریال اعتبار است تا بتوان علاوه بر بهسازی و نوسازی این مسیر، از هدر رفت آب در برخی مناطق جلوگیری کرد.
واقفی خاطرنشان کرد: بالغ بر ۳۰ روستا تحت پوشش این نهاد هستند و با توجه به اینکه ۶ روستا تبدیل به شهر شده اند، همچنان تحت پوشش آب و فاضلاب روستایی هستند.

وی خاطرنشان کرد: فرسودگی و قدمت بالای شبکه حوادثی از جمله هدر رفت تا ۲۰درصد آب استحصال شده را سبب می شود و در صورت تامین اعتبارات حداقل چهار سال زمان برای انجام عملیات اصلاح نیاز است.
وی اعمال تبصره ۳ در قبض های آب بهای شهروندان را با هدف جبران بخشی از این هزینه ها و از سویی تشویق مردم به صرفه جویی در مصرف آب ذکر و بیان کرد: لحاظ کردن این مبالغ در قبض به منظور اجرای مصوبه پیشنهاد مشارکت مالی مردم در بازسازی شبکه های آب شهری مصوب ۲۴ خرداد مجلس شورای اسلامی است.

یادآور می شود؛ در مجموع شهرستان نطنز، ۳۰ روستا تحت پوشش آبفای روستایی هستند که حدود ۹ هزار مشترک از آن بهره می‌برند.

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

ایمیل:natanznews.ir@gmail.com

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری