IMAGE

مسئولان رسیدگی به قنوات خسارت دیده نطنز را در اولویت قرار دهند

نطنز- نماینده مردم نطنز در مجلس گفت: مسئولان استان اصفهان رسیدگی و جبران خسارت وارد شده بر قنوات حوزه انتخابیه نطنز و قمصر را در اولویت قرار دهند....

IMAGE

طرح تولید عسل در امامزاده احمد (ع) نطنز اجرایی شد

نطنز- رئیس اداره اوقاف نطنز گفت: در سال «رونق تولید» طرح تولید عسل در امامزاده احمد (ع) نطنز اجرایی شد.

IMAGE

آمار مصدومین تصادفات نوروزی نطنز ۳۲ درصد افزایش داشت

نطنز- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نطنز گفت: آمار مصدومین تصادفات جاده‌ای نطنز در ایام نوروز نسبت به سال گذشته ۳۲ درصد افزایش داشت اما تصادف منجر به فوت نداشتیم.  ...

IMAGE

اجازه جدا شدن یک متر از مرزهای جغرافیایی استان اصفهان را نمی دهیم

نطنز- عابدی با اشاره به طرح تشکیل استان اصفهان شمالی گفت: نمایندگان استان اصفهان مخالف این طرح هستند و اجازه جدا شدن یک متر از مرزهای جغرافیایی استان اصفهان را نمی دهند....

IMAGE

نطنز نگین گردشگری استان اصفهان/از مسجد جامع تا شهر تاریخی ابیانه

نطنز- شهرستان نطنز با جاذبه‌های تاریخی و طبیعی متفاوت از گنبد معروف «باز»، مسجد جامع تا شهر تاریخی و خاص ابیانه پذیرای گردشگران نوروزی است....

۷ روستای نطنز با تانکر آبرسانی می شود

نطنز- رئیس اداره آبفای روستایی نطنز گفت:در حال حاضر و با اقدامات انجام شده، تعداد هفت روستای شهرستان نطنز با تانکر و به صورت سیار آبرسانی می شود.

آب و فاضلاب روستایی <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>نطنز</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b>

به گزارش نطنز نیوز به نقل از ایمنا، سیدحسن واقفی در گفتگو با خبرنگاران شهرستان نطنز اظهار داشت: طی سالهای اخیر با پیگیری ها و اقدامات صورت گرفته، تعداد ۱۳ روستای شهرستان نطنز به صورت سیار و با تانکر  آبرسانی می شد که  در حال  حاضر این رقم به هفت روستا کاهش پیدا کرده است.
وی افزود: با کاهش ۵۳درصدی آبرسانی سیار به روستا تعداد روستاهایی که به صورت با تانکر آبرسانی می شود، به هفت روستا کاهش یافته و سایر روستاها نیز به آب لوله کشی مجهز شده اند.
رئیس اداره آبفای روستایی نطنز با اشاره به فرسودگی لوله های شبکه آبرسانی روستایی شهرستان گفت: بیش از ۵ هزار متر از شبکه آبرسانی روستایی در شهرستان فرسوده است که باعث هدر رفت آب می شود.
وی تصریح کرد: برای اصلاح و یا تعویض شبکه آبرسانی فرسوده، نیاز به ۱۶.۵ میلیارد ریال اعتبار است تا بتوان علاوه بر بهسازی و نوسازی این مسیر، از هدر رفت آب در برخی مناطق جلوگیری کرد.
واقفی خاطرنشان کرد: بالغ بر ۳۰ روستا تحت پوشش این نهاد هستند و با توجه به اینکه ۶ روستا تبدیل به شهر شده اند، همچنان تحت پوشش آب و فاضلاب روستایی هستند.

وی خاطرنشان کرد: فرسودگی و قدمت بالای شبکه حوادثی از جمله هدر رفت تا ۲۰درصد آب استحصال شده را سبب می شود و در صورت تامین اعتبارات حداقل چهار سال زمان برای انجام عملیات اصلاح نیاز است.
وی اعمال تبصره ۳ در قبض های آب بهای شهروندان را با هدف جبران بخشی از این هزینه ها و از سویی تشویق مردم به صرفه جویی در مصرف آب ذکر و بیان کرد: لحاظ کردن این مبالغ در قبض به منظور اجرای مصوبه پیشنهاد مشارکت مالی مردم در بازسازی شبکه های آب شهری مصوب ۲۴ خرداد مجلس شورای اسلامی است.

یادآور می شود؛ در مجموع شهرستان نطنز، ۳۰ روستا تحت پوشش آبفای روستایی هستند که حدود ۹ هزار مشترک از آن بهره می‌برند.

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری