IMAGE

32 اثر از آثار نطنز در لیست انتظار ثبت ملی است

نطنز- رئیس اداره میراث فرهنگی نطنز با اشاره به اینکه 32 اثر از آثار نطنز در لیست انتظار ثبت ملی است از تایید کارشناسان تهران بر لیاقت ثبت جهانی بافت محله افوشته و بافت محله قصبه در این شهرستان خبرداد....

IMAGE

اهدای تراکتور از خیری به منطقه حفاظت شده کرکس نطنز

نطنز- خیر دوستدار محیط زیست در قالب نذر طبیعیت تراکتوری را به منطقه حفاظت شده کرکس شهرستان نطنز اهدا کرد.

IMAGE

راه اندازی نخستین "میز خدمت حضوری" در نطنز

نطنز-فرماندار نطنز گفت: میز خدمت حضوری با هدف ارایه خدمات بهینه و به موقع و آسان به ارباب رجوع در نطنز راه اندازی شد.

IMAGE

نیازهای حوزه ورزش نطنز تأمین می‌شود

نطنز - وزیر ورزش و جوانان گفت: با توجه به اعتبارات پیش بینی شده اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، نیازهای حوزه ورزش نطنز تأمین می‌شود....

IMAGE

ضرورت تخصیص اعتبار ویژه برای ورزش نطنز/ بانوان نطنزی فضای ورزشی ندارند...

نطنز- نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی گفت: در خصوص فضای ورزشی برای بانوان هم در شهرستان نطنز با کمبود مواجه هستیم و امیدواریم فضای ویژه‌ای برای ورزش خانم‌ها اختصاص پیدا کند....

۷ روستای نطنز با تانکر آبرسانی می شود

نطنز- رئیس اداره آبفای روستایی نطنز گفت:در حال حاضر و با اقدامات انجام شده، تعداد هفت روستای شهرستان نطنز با تانکر و به صورت سیار آبرسانی می شود.

آب و فاضلاب روستایی <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>نطنز</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b>

به گزارش نطنز نیوز به نقل از ایمنا، سیدحسن واقفی در گفتگو با خبرنگاران شهرستان نطنز اظهار داشت: طی سالهای اخیر با پیگیری ها و اقدامات صورت گرفته، تعداد ۱۳ روستای شهرستان نطنز به صورت سیار و با تانکر  آبرسانی می شد که  در حال  حاضر این رقم به هفت روستا کاهش پیدا کرده است.
وی افزود: با کاهش ۵۳درصدی آبرسانی سیار به روستا تعداد روستاهایی که به صورت با تانکر آبرسانی می شود، به هفت روستا کاهش یافته و سایر روستاها نیز به آب لوله کشی مجهز شده اند.
رئیس اداره آبفای روستایی نطنز با اشاره به فرسودگی لوله های شبکه آبرسانی روستایی شهرستان گفت: بیش از ۵ هزار متر از شبکه آبرسانی روستایی در شهرستان فرسوده است که باعث هدر رفت آب می شود.
وی تصریح کرد: برای اصلاح و یا تعویض شبکه آبرسانی فرسوده، نیاز به ۱۶.۵ میلیارد ریال اعتبار است تا بتوان علاوه بر بهسازی و نوسازی این مسیر، از هدر رفت آب در برخی مناطق جلوگیری کرد.
واقفی خاطرنشان کرد: بالغ بر ۳۰ روستا تحت پوشش این نهاد هستند و با توجه به اینکه ۶ روستا تبدیل به شهر شده اند، همچنان تحت پوشش آب و فاضلاب روستایی هستند.

وی خاطرنشان کرد: فرسودگی و قدمت بالای شبکه حوادثی از جمله هدر رفت تا ۲۰درصد آب استحصال شده را سبب می شود و در صورت تامین اعتبارات حداقل چهار سال زمان برای انجام عملیات اصلاح نیاز است.
وی اعمال تبصره ۳ در قبض های آب بهای شهروندان را با هدف جبران بخشی از این هزینه ها و از سویی تشویق مردم به صرفه جویی در مصرف آب ذکر و بیان کرد: لحاظ کردن این مبالغ در قبض به منظور اجرای مصوبه پیشنهاد مشارکت مالی مردم در بازسازی شبکه های آب شهری مصوب ۲۴ خرداد مجلس شورای اسلامی است.

یادآور می شود؛ در مجموع شهرستان نطنز، ۳۰ روستا تحت پوشش آبفای روستایی هستند که حدود ۹ هزار مشترک از آن بهره می‌برند.

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری