IMAGE

کاهش بی‌سابقه میزان بارندگی طی 53 سال گذشته در نطنز

نطنز- رئیس اداره هواشناسی نطنز گفت: میزان بارش‌ها در سال زراعی جاری در نطنز، به حدی افت کرده که در 53 سال گذشته بی‌سابقه بوده است....

IMAGE

فتنه اخیر در جهت پایمال کردن خون شهدای مقاومت پایه‌گذاری شد

نطنز- امام‌جمعه موقت نطنز گفت: این فتنه اخیر در جهت پایمال کردن خون شهدای مقاومت به‌ ویژه شهید حججی را پایه‌گذاری شد و عربستان می‌خواست شکست‌های مفتضحانه خود در منطقه را سرپوش بگذارد و حتی در اظهارات خودشان این آرزو را د...

IMAGE

مسجد جامع نطنز در انتظار ثبت جهانی است

نطنز - سرپرست اداره میراث فرهنگی نطنز گفت: مجموعه مسجد جامع نطنز در انتظار ارزیابان یونسکو برای ثبت جهانی است.

IMAGE

ورودی شهرک ولیعصر(عج) نطنز گلباران می شود

نطنز- بنا به درخواست های مکرر مردمی، شهرداری نطنز عملیات زیباسازی، ایجاد فضای سبز و نصب المان در ورودی شهرک ولیعصر(عج) این شهر را از چند روز گذشته آغاز کرد....

IMAGE

حماسه 9 دی مصداق آتش به اختیاری مردم بود

نطنز- امام جمعه شهرستان نطنز گفت: یکی از مصادیق بارز آتش به اختیار، حماسه 9 دی 88 بود که در آن مردم به صحنه آمدند و همه نقشه‌های شوم آمریکا و صهیونیست را نقش بر آب کردند....

کاهش بی‌سابقه میزان بارندگی طی 53 سال گذشته در نطنز

نطنز- رئیس اداره هواشناسی نطنز گفت: میزان بارش‌ها در سال زراعی جاری در نطنز، به حدی افت کرده که در 53 سال گذشته بی‌سابقه بوده است.

هواشناسی <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>نطنز</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b>

ناصر عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: میزان بارندگی در سال زراعی جاری در نطنز به صفر رسیده و نسبت به مدت‌زمان مشابه سال قبل با کاهش 100 درصدی روبرو شده است.

وی افزود: طبق بررسی اسناد هواشناسی در 53 سال گذشته این حجم از افت و کمبود میزان بارندگی بی‌سابقه بوده است و طبق اسناد موجود از سال 1343 تاکنون شهرستان نطنز با چنین کاهش بارشی روبرو نبوده است.

رئیس اداره هواشناسی نطنز گفت: تا امروز که فصل پائیز را پشت سر گذاشته‌ایم و در میانه‌های دی‌ماه هستیم، میزان بارندگی‌ها در نطنز صفر بوده که در مدت‌زمان مشابه سال قبل تا این زمان 26 میلی‌متر بارش داشته‌ایم.

وی تصریح کرد: در مدت‌زمان مشابه در سال 1395 نیز میزان بارش‌ها 87 میلی‌متر بوده است که سیر نزولی بارش‌ها در این 3 سال گذشته کاملاً ملموس است.

عزیزی خاطرنشان کرد: طبق بررسی نقشه‌های هواشناسی با ورود سامانه بارشی جدید به مناطق مرکزی کشور و سرد شدن هوا احتمال بارش برف امشب و فردا در نطنز وجود دارد و مردم نطنز چشم به راه نخستین برف زمستانی هستند.

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

ایمیل:natanznews.ir@gmail.com

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری