IMAGE

آقای نماینده، نطنز فرهنگسرا ندارد!!!

سردبیر- بیش از یکسال از وعده دکتر مرتضی صفاری نطنزی در خصوص احداث مجتمع بزرگ فرهنگی در نطنز می گذرد.  

IMAGE

پشت پرده دروغ مانور در سایت اتمی نطنز/ واقعیت زمان برگشت‌پذیری به قبل از برجام...

نطنز - مدیرعامل اسبق سایت اتمی نطنز گفت: پشت پرده مانور بزرگ در سایت نطنز انهدام کل باتری‌خانه سایت نطنز بود که بازرسان آژانس انرژی اتمی نیز حضور داشتند و این اتفاق مربوط به سال 93 است....

IMAGE

ظرفیت دانشگاه آزاد نطنز برای تبدیل به قطب گردشگری

نطنز - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: با تکیه بر ظرفیت‌های اقلیمی، واحد نطنز می‌تواند به قطب گردشگری تبدیل شود....

IMAGE

مشکلات کوچک دستاوردهای انقلاب را کمرنگ نمی کند

نطنز - نماینده مردم نطنز در مجلس گفت: اجازه نمی دهیم که از مسائل و مشکلات کوچک برای کمرنگ کردن دستاوردهای انقلاب سوء استفاده شود....

IMAGE

انقلاب اسلامی به پشتوانه مردم سالاری دینی در جهان بروز کرد

نطنز- امام جمعه نطنز گفت: انقلاب اسلامی ایران به پشتوانه مردم انقلابی و مردم سالاری دینی توانسته است در جهان ظهور کند.

کاهش بی‌سابقه میزان بارندگی طی 53 سال گذشته در نطنز

نطنز- رئیس اداره هواشناسی نطنز گفت: میزان بارش‌ها در سال زراعی جاری در نطنز، به حدی افت کرده که در 53 سال گذشته بی‌سابقه بوده است.

هواشناسی <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>نطنز</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b>

ناصر عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: میزان بارندگی در سال زراعی جاری در نطنز به صفر رسیده و نسبت به مدت‌زمان مشابه سال قبل با کاهش 100 درصدی روبرو شده است.

وی افزود: طبق بررسی اسناد هواشناسی در 53 سال گذشته این حجم از افت و کمبود میزان بارندگی بی‌سابقه بوده است و طبق اسناد موجود از سال 1343 تاکنون شهرستان نطنز با چنین کاهش بارشی روبرو نبوده است.

رئیس اداره هواشناسی نطنز گفت: تا امروز که فصل پائیز را پشت سر گذاشته‌ایم و در میانه‌های دی‌ماه هستیم، میزان بارندگی‌ها در نطنز صفر بوده که در مدت‌زمان مشابه سال قبل تا این زمان 26 میلی‌متر بارش داشته‌ایم.

وی تصریح کرد: در مدت‌زمان مشابه در سال 1395 نیز میزان بارش‌ها 87 میلی‌متر بوده است که سیر نزولی بارش‌ها در این 3 سال گذشته کاملاً ملموس است.

عزیزی خاطرنشان کرد: طبق بررسی نقشه‌های هواشناسی با ورود سامانه بارشی جدید به مناطق مرکزی کشور و سرد شدن هوا احتمال بارش برف امشب و فردا در نطنز وجود دارد و مردم نطنز چشم به راه نخستین برف زمستانی هستند.

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری