IMAGE

آقای نماینده، نطنز فرهنگسرا ندارد!!!

سردبیر- بیش از یکسال از وعده دکتر مرتضی صفاری نطنزی در خصوص احداث مجتمع بزرگ فرهنگی در نطنز می گذرد.  

IMAGE

پشت پرده دروغ مانور در سایت اتمی نطنز/ واقعیت زمان برگشت‌پذیری به قبل از برجام...

نطنز - مدیرعامل اسبق سایت اتمی نطنز گفت: پشت پرده مانور بزرگ در سایت نطنز انهدام کل باتری‌خانه سایت نطنز بود که بازرسان آژانس انرژی اتمی نیز حضور داشتند و این اتفاق مربوط به سال 93 است....

IMAGE

ظرفیت دانشگاه آزاد نطنز برای تبدیل به قطب گردشگری

نطنز - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: با تکیه بر ظرفیت‌های اقلیمی، واحد نطنز می‌تواند به قطب گردشگری تبدیل شود....

IMAGE

مشکلات کوچک دستاوردهای انقلاب را کمرنگ نمی کند

نطنز - نماینده مردم نطنز در مجلس گفت: اجازه نمی دهیم که از مسائل و مشکلات کوچک برای کمرنگ کردن دستاوردهای انقلاب سوء استفاده شود....

IMAGE

انقلاب اسلامی به پشتوانه مردم سالاری دینی در جهان بروز کرد

نطنز- امام جمعه نطنز گفت: انقلاب اسلامی ایران به پشتوانه مردم انقلابی و مردم سالاری دینی توانسته است در جهان ظهور کند.

روستای تاریخی ابیانه نطنز با مشکل شبکه فاضلاب مواجه است

نطنز - نماینده نطنز در مجلس گفت: نقاط شهری نطنز و قمصر مشکل شبکه فاضلاب دارد و باید برای شبکه فاضلاب آنها و به خصوص روستای تاریخی ابیانه که در آستانه ثبت جهانی است، اقدام لازم صورت گیرد.

صفاری <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>نطنز</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b>ی

وی تصریح کرد: مردم نطنز مستحق آب با کیفیت هستند و احداث یک تصفیه خانه آب شرب برای نطنز امری مهم و ضروری است.

نماینده مردم نطنز با اشاره به مشکلات فاضلاب مسکن مهر نطنز افزود: مجتمع ۸۳۲ واحدی مسکن مهر نطنز به دلیل قرارگیری بر روی یک بستر سخت کوهستانی با مشکل دفع فاضلاب روبرو بوده است.

وی اذعان داشت: پر شدن چاه های فاضلاب و جاری شدن آن در خیابان از نظر بهداشتی، سلامت جامعه را به مخاطره انداخته بود که برای رفع مشکل فاضلاب، اجرای پروژه پکیج تصفیه فاضلاب مسکن مهر در دستور کار قرار گرفت.

صفاری نطنزی اضافه کرد: پروژه پکیج تصفیه فاضلاب مسکن مهر نطنز با اعتباری بالغ بر ۳۶ میلیارد ریال احداث تکمیل شد و پساب آن هم برای آبیاری فضای سبز در اختیار شهرداری قرار می‌گیرد.

وی در پایان یادآور شد: سایر نقاط شهری در حوزه انتخابیه نطنز و قمصر مشکل شبکه فاضلاب دارد و انتظار می‌رود برای شبکه فاضلاب آنها و به خصوص روستای تاریخی ابیانه نطنز که در آستانه ثبت جهانی است، اقدامات لازم صورت گیرد.

 

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری