IMAGE

هزینه های جاری مدارس را با دریافت وجه نقد از اولیاء تامین می کنیم

نطنز - مدیر آموزش و پرورش نطنز گفت: هزینه های جاری مدارس را با دریافت وجه نقد از اولیاء تامین می کنیم.

IMAGE

اعضای باند ۱۳ نفره قاچاقچیان در نطنز به دام پلیس افتادند

نطنز - فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نطنز گفت: اعضای باند ۱۳ نفره قاچاقچیان در آزادراه نطنز - کاشان به دام پلیس افتادند.

IMAGE

طرح جامع اقدام مشترک بافت قصبه نطنز در دست تدوین است

نطنز - شهردار نطنز گفت: پیش نویس طرح جامع اقدام مشترک بافت قصبه نطنز آماده و در دست تدوین است.

IMAGE

32 اثر از آثار نطنز در لیست انتظار ثبت ملی است

نطنز- رئیس اداره میراث فرهنگی نطنز با اشاره به اینکه 32 اثر از آثار نطنز در لیست انتظار ثبت ملی است از تایید کارشناسان تهران بر لیاقت ثبت جهانی بافت محله افوشته و بافت محله قصبه در این شهرستان خبرداد....

IMAGE

اهدای تراکتور از خیری به منطقه حفاظت شده کرکس نطنز

نطنز- خیر دوستدار محیط زیست در قالب نذر طبیعیت تراکتوری را به منطقه حفاظت شده کرکس شهرستان نطنز اهدا کرد.

امامزاده احمد (ع) نطنز آب شرب ندارد/ قطعی آب سد راه گردشگری مذهبی

نطنز - مدیر امامزاده احمد (ع) گفت: بیش از چهار روز است آستان مقدس امامزاده احمد (ع) نطنز آب شرب برای استفاده زائران ندارد.

محمد ابراهیمی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: طی چهار روز گذشته آب آستان مقدس قطع بوده است و فقط دقایقی در روز و آن هم با فشار کم به آب دسترسی داشتیم.

وی با اشاره به اینکه امروز صبح پنجمین روز قطعی آب در این امامزاده است، افزود: با توجه به اینکه امامزاده احمد (ع) در کنار آزادراه تهران - اصفهان واقع شده است و در مسیر این جاده تا ۴۰ کیلومتری آستان مقدس هیچ مجتمع خدماتی رفاهی برای سرویس دهی به مسافران و رانندگان عبوری از آزادراه وجود ندارد، روزانه پذیرای گردشگران و زائران بسیار زیادی هستیم.

مدیر امامزاده احمد (ع) تصریح کرد: آبیاری فضای سبز آستان، به صورت قطره ای و از طریق خریداری آب به وسیله تانکر انجام می شد که هم اکنون به دلیل قطعی های مکرر، برای تأمین آب شرب مورد نیاز زائران و همچنین سرویس های بهداشتی هم، مجبور به خریداری آب شده ایم.

وی تأکید کرد: مسئولان اصفهان توجه داشته باشند که آستان مقدس امامزاده احمد (ع) به عنوان یک مجتمع زیارتی رفاهی در حاشیه شاهراه تهران - اصفهان در شرایطی سخت در حال خدمت رسانی به گردشگران و مسافران است و سطح ارائه خدمات در این مکان زیارتی نمایانگر همت مسئولین در حوزه گردشگری مذهبی استان محسوب می‌شود.

ابراهیمی اذعان داشت: مشکل قطعی آب در امامزاده سنگ بزرگی است که بر سر راه گردشگری مذهبی در شهرستان نطنز و استان اصفهان قرار گرفته است و متعجب ایم مسئولینی که مدام از توسعه گردشگری و افق این صنعت صحبت می‌کنند چرا نتوانسته اند این مشکل را پس از چند سال حل کنند.

وی اضافه کرد: همه امور این امامزاده از طریق نذورات مردمی اداره می‌شود، لذا انتظار داریم مسئولین حداقل در رفع مشکل چند ساله تأمین آب آستان وارد عمل شوند.

مدیر امامزاده احمد (ع) یادآور شد: میزان مصرف آب در این مکان زیارتی رفاهی به طور متوسط روزانه بیش از ۳۰ هزار لیتر است اما روز گذشته به دلیل ازدحام مسافران و زائران فقط طی هشت ساعت پایانی بیش از ۳۵ هزار لیتر آب برای شرب و سرویس های بهداشتی مصرف شد.

وی در پایان اضافه کرد: از مسئولان شهرستان نطنز به خصوص فرماندار و ریاست آب و فاضلاب روستایی خواهشمندیم نسبت به رفع این مشکل اقدام کنند و در صورتیکه آبفای روستایی نمی‌تواند آب مورد نیاز امامزاده را تأمین کند، یک مجوز حفر چاه یا انشعاب آب شهری برای آستان مقدس صادر کنند.

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری