IMAGE

هزینه های جاری مدارس را با دریافت وجه نقد از اولیاء تامین می کنیم

نطنز - مدیر آموزش و پرورش نطنز گفت: هزینه های جاری مدارس را با دریافت وجه نقد از اولیاء تامین می کنیم.

IMAGE

اعضای باند ۱۳ نفره قاچاقچیان در نطنز به دام پلیس افتادند

نطنز - فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نطنز گفت: اعضای باند ۱۳ نفره قاچاقچیان در آزادراه نطنز - کاشان به دام پلیس افتادند.

IMAGE

طرح جامع اقدام مشترک بافت قصبه نطنز در دست تدوین است

نطنز - شهردار نطنز گفت: پیش نویس طرح جامع اقدام مشترک بافت قصبه نطنز آماده و در دست تدوین است.

IMAGE

32 اثر از آثار نطنز در لیست انتظار ثبت ملی است

نطنز- رئیس اداره میراث فرهنگی نطنز با اشاره به اینکه 32 اثر از آثار نطنز در لیست انتظار ثبت ملی است از تایید کارشناسان تهران بر لیاقت ثبت جهانی بافت محله افوشته و بافت محله قصبه در این شهرستان خبرداد....

IMAGE

اهدای تراکتور از خیری به منطقه حفاظت شده کرکس نطنز

نطنز- خیر دوستدار محیط زیست در قالب نذر طبیعیت تراکتوری را به منطقه حفاظت شده کرکس شهرستان نطنز اهدا کرد.

هزینه های جاری مدارس را با دریافت وجه نقد از اولیاء تامین می کنیم

نطنز - مدیر آموزش و پرورش نطنز گفت: هزینه های جاری مدارس را با دریافت وجه نقد از اولیاء تامین می کنیم.

رضا چاوش پور در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مدرسه خیر ساز استثنایی نطنز در شهریورماه افتتاح و به بهره برداری می‌رسد.

وی تصریح کرد: امسال با افتتاح این مدرسه که به طور کامل توسط یک خیر ساخته شده است، ۵۰ دانش آموز استثنایی نطنز می‌توانند در یک فضای آموزشی نوساز، استاندارد و مناسب به تحصیل بپردازند.

مدیر آموزش و پرورش نطنز افزود: همچنین ضمن افتتاح مدرسه جدیدالتأسیس هشت شهریور طرق رود، بهره برداری از پروژه های طرح توسعه و بازسازی مدارس طرق رود، ورگوران و هنجن از دیگر برنامه هایی است که در قالب پروژه مهر انجام خواهد شد.

وی با اشاره به اجرای طرح شاداب سازی مدارس یادآور شد: علاوه بر اجرای ۴ هزار مترمربع آسفالت، رنگ آمیزی و زیباسازی مدارس در حال انجام است که تا پایان شهریور ماه به اتمام می‌رسد.

چاوش پور در خصوص دریافت کمک نقدی از اولیای دانش آموزان اذعان داشت: با توجه به اینکه در سال های اخیر دولت سرانه ای برای مدارس نپرداخته است، ناچاریم در کنار کمک های خیرین، با دریافت وجه نقد از اولیای دانش آموزان هزینه های جاری مدارس را تأمین و مدیریت کنیم.

وی اضافه کرد: در جلسات متعدد با مدیران مدارس تأکید کردیم که دریافت کمک های نقدی با رضایت خاطر اولیای دانش آموزان باشد و ضمن مراعات خانواده ها هنگام ثبت نام، برنامه ها و هزینه های غیر ضروری در مدارس را حذف کنند.

مدیر آموزش و پرورش نطنز در پایان تأکید کرد: در صورت دریافت گزارش مبنی بر اجرای برنامه های هزینه بری که ضرورت نداشته باشد با مدیران برخورد می‌شود.

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری