IMAGE

مسئولان رسیدگی به قنوات خسارت دیده نطنز را در اولویت قرار دهند

نطنز- نماینده مردم نطنز در مجلس گفت: مسئولان استان اصفهان رسیدگی و جبران خسارت وارد شده بر قنوات حوزه انتخابیه نطنز و قمصر را در اولویت قرار دهند....

IMAGE

طرح تولید عسل در امامزاده احمد (ع) نطنز اجرایی شد

نطنز- رئیس اداره اوقاف نطنز گفت: در سال «رونق تولید» طرح تولید عسل در امامزاده احمد (ع) نطنز اجرایی شد.

IMAGE

آمار مصدومین تصادفات نوروزی نطنز ۳۲ درصد افزایش داشت

نطنز- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نطنز گفت: آمار مصدومین تصادفات جاده‌ای نطنز در ایام نوروز نسبت به سال گذشته ۳۲ درصد افزایش داشت اما تصادف منجر به فوت نداشتیم.  ...

IMAGE

اجازه جدا شدن یک متر از مرزهای جغرافیایی استان اصفهان را نمی دهیم

نطنز- عابدی با اشاره به طرح تشکیل استان اصفهان شمالی گفت: نمایندگان استان اصفهان مخالف این طرح هستند و اجازه جدا شدن یک متر از مرزهای جغرافیایی استان اصفهان را نمی دهند....

IMAGE

نطنز نگین گردشگری استان اصفهان/از مسجد جامع تا شهر تاریخی ابیانه

نطنز- شهرستان نطنز با جاذبه‌های تاریخی و طبیعی متفاوت از گنبد معروف «باز»، مسجد جامع تا شهر تاریخی و خاص ابیانه پذیرای گردشگران نوروزی است....

شهردار نطنز: بودجه شهرداری از سال ۱۳۹۲ تاکنون سه برابر افزایش یافته است

نطنز- شهردار نطنز گفت: بودجه شهرداری از سال ۱۳۹۲ تاکنون با تلاش هایش صورت گرفته توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر نطنز، سه برابر افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری نطنز نیوز به نقل از مهر، سید محسن تجویدی، صبح دوشنبه در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: در سال ۱۳۹۲ و آغاز فعالیت شورای اسلامی شهر و شهرداری نطنز بودجه شهرداری نطنز ۲۸ میلیارد ریال بود که با پیگیری ها و تلاش کارکنان شهرداری و همکاری اعضای شورای شهر در پایان سال به ۳۷ میلیارد ریال رسید.

وی با اشاره به تحقق بودجه شهرداری نطنز در سال ۱۳۹۵ افزود: روند رو به رشد بودجه شهرداری نطنز به طور مداوم ادامه داشت و در سال ۱۳۹۵ که بودجه ۵۲ میلیارد ریالی برای شهرداری  توسط شورای اسلامی شهر به تصویب رسید که با پیگیری و برنامه ریزی های مجموعه کارکنان، شهرداری نطنز موفق شد به تحقق بودجه ۸۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریالی دست یابد.

شهردار نطنز تصریح کرد: امروز شاهدیم با برنامه ریزیهای انجام شده، درایت و پشتکار، کاهش هزینه ها، ساماندهی و ایجاد درآمدهای جدید بودجه شهرداری نطنز از سال ۱۳۹۲ تاکنون افزایش سه برابری داشته است که از این مبلغ به دست آمده ۳۸ میلیارد ریال صرف پروژه های عمرانی، ۲۰ میلیارد ریال صرف هزینه های خدمات شهری و مابقی صرف هزینه های جاری، حقوق و دستمزد کارکنان، امور فرهنگی و ... شده است.

شهردار نطنز در ادامه یادآور شد: درآمد شهرداری نطنز از محل فروش اموال در چهار سال گذشته معادل  ۶.۸ درصد بودجه است و این در حالیست که در دوره های قبل این عدد ۸.۵ درصد بوده و این بدان معناست که شهرداری اتکای بودجه خود به فروش اموال را کاهش داده است.

وی در پایان تأکید کرد: شهرداری نطنز با رشد سه برابری بودجه خود از جمله موفق ترین شهرداری ها در سطح استان اصفهان است که این موفقیت در سایه برنامه ریزی، اصلاح فرآیندها، تلاش و پیگیری و مدیریت درآمد و هزینه ها بدست آمده است.

 

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری