IMAGE

آقای نماینده، نطنز فرهنگسرا ندارد!!!

سردبیر- بیش از یکسال از وعده دکتر مرتضی صفاری نطنزی در خصوص احداث مجتمع بزرگ فرهنگی در نطنز می گذرد.  

IMAGE

پشت پرده دروغ مانور در سایت اتمی نطنز/ واقعیت زمان برگشت‌پذیری به قبل از برجام...

نطنز - مدیرعامل اسبق سایت اتمی نطنز گفت: پشت پرده مانور بزرگ در سایت نطنز انهدام کل باتری‌خانه سایت نطنز بود که بازرسان آژانس انرژی اتمی نیز حضور داشتند و این اتفاق مربوط به سال 93 است....

IMAGE

ظرفیت دانشگاه آزاد نطنز برای تبدیل به قطب گردشگری

نطنز - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: با تکیه بر ظرفیت‌های اقلیمی، واحد نطنز می‌تواند به قطب گردشگری تبدیل شود....

IMAGE

مشکلات کوچک دستاوردهای انقلاب را کمرنگ نمی کند

نطنز - نماینده مردم نطنز در مجلس گفت: اجازه نمی دهیم که از مسائل و مشکلات کوچک برای کمرنگ کردن دستاوردهای انقلاب سوء استفاده شود....

IMAGE

انقلاب اسلامی به پشتوانه مردم سالاری دینی در جهان بروز کرد

نطنز- امام جمعه نطنز گفت: انقلاب اسلامی ایران به پشتوانه مردم انقلابی و مردم سالاری دینی توانسته است در جهان ظهور کند.

شهردار نطنز: بودجه شهرداری از سال ۱۳۹۲ تاکنون سه برابر افزایش یافته است

نطنز- شهردار نطنز گفت: بودجه شهرداری از سال ۱۳۹۲ تاکنون با تلاش هایش صورت گرفته توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر نطنز، سه برابر افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری نطنز نیوز به نقل از مهر، سید محسن تجویدی، صبح دوشنبه در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: در سال ۱۳۹۲ و آغاز فعالیت شورای اسلامی شهر و شهرداری نطنز بودجه شهرداری نطنز ۲۸ میلیارد ریال بود که با پیگیری ها و تلاش کارکنان شهرداری و همکاری اعضای شورای شهر در پایان سال به ۳۷ میلیارد ریال رسید.

وی با اشاره به تحقق بودجه شهرداری نطنز در سال ۱۳۹۵ افزود: روند رو به رشد بودجه شهرداری نطنز به طور مداوم ادامه داشت و در سال ۱۳۹۵ که بودجه ۵۲ میلیارد ریالی برای شهرداری  توسط شورای اسلامی شهر به تصویب رسید که با پیگیری و برنامه ریزی های مجموعه کارکنان، شهرداری نطنز موفق شد به تحقق بودجه ۸۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریالی دست یابد.

شهردار نطنز تصریح کرد: امروز شاهدیم با برنامه ریزیهای انجام شده، درایت و پشتکار، کاهش هزینه ها، ساماندهی و ایجاد درآمدهای جدید بودجه شهرداری نطنز از سال ۱۳۹۲ تاکنون افزایش سه برابری داشته است که از این مبلغ به دست آمده ۳۸ میلیارد ریال صرف پروژه های عمرانی، ۲۰ میلیارد ریال صرف هزینه های خدمات شهری و مابقی صرف هزینه های جاری، حقوق و دستمزد کارکنان، امور فرهنگی و ... شده است.

شهردار نطنز در ادامه یادآور شد: درآمد شهرداری نطنز از محل فروش اموال در چهار سال گذشته معادل  ۶.۸ درصد بودجه است و این در حالیست که در دوره های قبل این عدد ۸.۵ درصد بوده و این بدان معناست که شهرداری اتکای بودجه خود به فروش اموال را کاهش داده است.

وی در پایان تأکید کرد: شهرداری نطنز با رشد سه برابری بودجه خود از جمله موفق ترین شهرداری ها در سطح استان اصفهان است که این موفقیت در سایه برنامه ریزی، اصلاح فرآیندها، تلاش و پیگیری و مدیریت درآمد و هزینه ها بدست آمده است.

 

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری