IMAGE

هزینه های جاری مدارس را با دریافت وجه نقد از اولیاء تامین می کنیم

نطنز - مدیر آموزش و پرورش نطنز گفت: هزینه های جاری مدارس را با دریافت وجه نقد از اولیاء تامین می کنیم.

IMAGE

اعضای باند ۱۳ نفره قاچاقچیان در نطنز به دام پلیس افتادند

نطنز - فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نطنز گفت: اعضای باند ۱۳ نفره قاچاقچیان در آزادراه نطنز - کاشان به دام پلیس افتادند.

IMAGE

طرح جامع اقدام مشترک بافت قصبه نطنز در دست تدوین است

نطنز - شهردار نطنز گفت: پیش نویس طرح جامع اقدام مشترک بافت قصبه نطنز آماده و در دست تدوین است.

IMAGE

32 اثر از آثار نطنز در لیست انتظار ثبت ملی است

نطنز- رئیس اداره میراث فرهنگی نطنز با اشاره به اینکه 32 اثر از آثار نطنز در لیست انتظار ثبت ملی است از تایید کارشناسان تهران بر لیاقت ثبت جهانی بافت محله افوشته و بافت محله قصبه در این شهرستان خبرداد....

IMAGE

اهدای تراکتور از خیری به منطقه حفاظت شده کرکس نطنز

نطنز- خیر دوستدار محیط زیست در قالب نذر طبیعیت تراکتوری را به منطقه حفاظت شده کرکس شهرستان نطنز اهدا کرد.

شهردار نطنز: بودجه شهرداری از سال ۱۳۹۲ تاکنون سه برابر افزایش یافته است

نطنز- شهردار نطنز گفت: بودجه شهرداری از سال ۱۳۹۲ تاکنون با تلاش هایش صورت گرفته توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر نطنز، سه برابر افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری نطنز نیوز به نقل از مهر، سید محسن تجویدی، صبح دوشنبه در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: در سال ۱۳۹۲ و آغاز فعالیت شورای اسلامی شهر و شهرداری نطنز بودجه شهرداری نطنز ۲۸ میلیارد ریال بود که با پیگیری ها و تلاش کارکنان شهرداری و همکاری اعضای شورای شهر در پایان سال به ۳۷ میلیارد ریال رسید.

وی با اشاره به تحقق بودجه شهرداری نطنز در سال ۱۳۹۵ افزود: روند رو به رشد بودجه شهرداری نطنز به طور مداوم ادامه داشت و در سال ۱۳۹۵ که بودجه ۵۲ میلیارد ریالی برای شهرداری  توسط شورای اسلامی شهر به تصویب رسید که با پیگیری و برنامه ریزی های مجموعه کارکنان، شهرداری نطنز موفق شد به تحقق بودجه ۸۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریالی دست یابد.

شهردار نطنز تصریح کرد: امروز شاهدیم با برنامه ریزیهای انجام شده، درایت و پشتکار، کاهش هزینه ها، ساماندهی و ایجاد درآمدهای جدید بودجه شهرداری نطنز از سال ۱۳۹۲ تاکنون افزایش سه برابری داشته است که از این مبلغ به دست آمده ۳۸ میلیارد ریال صرف پروژه های عمرانی، ۲۰ میلیارد ریال صرف هزینه های خدمات شهری و مابقی صرف هزینه های جاری، حقوق و دستمزد کارکنان، امور فرهنگی و ... شده است.

شهردار نطنز در ادامه یادآور شد: درآمد شهرداری نطنز از محل فروش اموال در چهار سال گذشته معادل  ۶.۸ درصد بودجه است و این در حالیست که در دوره های قبل این عدد ۸.۵ درصد بوده و این بدان معناست که شهرداری اتکای بودجه خود به فروش اموال را کاهش داده است.

وی در پایان تأکید کرد: شهرداری نطنز با رشد سه برابری بودجه خود از جمله موفق ترین شهرداری ها در سطح استان اصفهان است که این موفقیت در سایه برنامه ریزی، اصلاح فرآیندها، تلاش و پیگیری و مدیریت درآمد و هزینه ها بدست آمده است.

 

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری