IMAGE

کاهش بی‌سابقه میزان بارندگی طی 53 سال گذشته در نطنز

نطنز- رئیس اداره هواشناسی نطنز گفت: میزان بارش‌ها در سال زراعی جاری در نطنز، به حدی افت کرده که در 53 سال گذشته بی‌سابقه بوده است....

IMAGE

فتنه اخیر در جهت پایمال کردن خون شهدای مقاومت پایه‌گذاری شد

نطنز- امام‌جمعه موقت نطنز گفت: این فتنه اخیر در جهت پایمال کردن خون شهدای مقاومت به‌ ویژه شهید حججی را پایه‌گذاری شد و عربستان می‌خواست شکست‌های مفتضحانه خود در منطقه را سرپوش بگذارد و حتی در اظهارات خودشان این آرزو را د...

IMAGE

مسجد جامع نطنز در انتظار ثبت جهانی است

نطنز - سرپرست اداره میراث فرهنگی نطنز گفت: مجموعه مسجد جامع نطنز در انتظار ارزیابان یونسکو برای ثبت جهانی است.

IMAGE

ورودی شهرک ولیعصر(عج) نطنز گلباران می شود

نطنز- بنا به درخواست های مکرر مردمی، شهرداری نطنز عملیات زیباسازی، ایجاد فضای سبز و نصب المان در ورودی شهرک ولیعصر(عج) این شهر را از چند روز گذشته آغاز کرد....

IMAGE

حماسه 9 دی مصداق آتش به اختیاری مردم بود

نطنز- امام جمعه شهرستان نطنز گفت: یکی از مصادیق بارز آتش به اختیار، حماسه 9 دی 88 بود که در آن مردم به صحنه آمدند و همه نقشه‌های شوم آمریکا و صهیونیست را نقش بر آب کردند....

شهردار نطنز: بودجه شهرداری از سال ۱۳۹۲ تاکنون سه برابر افزایش یافته است

نطنز- شهردار نطنز گفت: بودجه شهرداری از سال ۱۳۹۲ تاکنون با تلاش هایش صورت گرفته توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر نطنز، سه برابر افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری نطنز نیوز به نقل از مهر، سید محسن تجویدی، صبح دوشنبه در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: در سال ۱۳۹۲ و آغاز فعالیت شورای اسلامی شهر و شهرداری نطنز بودجه شهرداری نطنز ۲۸ میلیارد ریال بود که با پیگیری ها و تلاش کارکنان شهرداری و همکاری اعضای شورای شهر در پایان سال به ۳۷ میلیارد ریال رسید.

وی با اشاره به تحقق بودجه شهرداری نطنز در سال ۱۳۹۵ افزود: روند رو به رشد بودجه شهرداری نطنز به طور مداوم ادامه داشت و در سال ۱۳۹۵ که بودجه ۵۲ میلیارد ریالی برای شهرداری  توسط شورای اسلامی شهر به تصویب رسید که با پیگیری و برنامه ریزی های مجموعه کارکنان، شهرداری نطنز موفق شد به تحقق بودجه ۸۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریالی دست یابد.

شهردار نطنز تصریح کرد: امروز شاهدیم با برنامه ریزیهای انجام شده، درایت و پشتکار، کاهش هزینه ها، ساماندهی و ایجاد درآمدهای جدید بودجه شهرداری نطنز از سال ۱۳۹۲ تاکنون افزایش سه برابری داشته است که از این مبلغ به دست آمده ۳۸ میلیارد ریال صرف پروژه های عمرانی، ۲۰ میلیارد ریال صرف هزینه های خدمات شهری و مابقی صرف هزینه های جاری، حقوق و دستمزد کارکنان، امور فرهنگی و ... شده است.

شهردار نطنز در ادامه یادآور شد: درآمد شهرداری نطنز از محل فروش اموال در چهار سال گذشته معادل  ۶.۸ درصد بودجه است و این در حالیست که در دوره های قبل این عدد ۸.۵ درصد بوده و این بدان معناست که شهرداری اتکای بودجه خود به فروش اموال را کاهش داده است.

وی در پایان تأکید کرد: شهرداری نطنز با رشد سه برابری بودجه خود از جمله موفق ترین شهرداری ها در سطح استان اصفهان است که این موفقیت در سایه برنامه ریزی، اصلاح فرآیندها، تلاش و پیگیری و مدیریت درآمد و هزینه ها بدست آمده است.

 

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

ایمیل:natanznews.ir@gmail.com

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری