IMAGE

هزینه های جاری مدارس را با دریافت وجه نقد از اولیاء تامین می کنیم

نطنز - مدیر آموزش و پرورش نطنز گفت: هزینه های جاری مدارس را با دریافت وجه نقد از اولیاء تامین می کنیم.

IMAGE

اعضای باند ۱۳ نفره قاچاقچیان در نطنز به دام پلیس افتادند

نطنز - فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نطنز گفت: اعضای باند ۱۳ نفره قاچاقچیان در آزادراه نطنز - کاشان به دام پلیس افتادند.

IMAGE

طرح جامع اقدام مشترک بافت قصبه نطنز در دست تدوین است

نطنز - شهردار نطنز گفت: پیش نویس طرح جامع اقدام مشترک بافت قصبه نطنز آماده و در دست تدوین است.

IMAGE

32 اثر از آثار نطنز در لیست انتظار ثبت ملی است

نطنز- رئیس اداره میراث فرهنگی نطنز با اشاره به اینکه 32 اثر از آثار نطنز در لیست انتظار ثبت ملی است از تایید کارشناسان تهران بر لیاقت ثبت جهانی بافت محله افوشته و بافت محله قصبه در این شهرستان خبرداد....

IMAGE

اهدای تراکتور از خیری به منطقه حفاظت شده کرکس نطنز

نطنز- خیر دوستدار محیط زیست در قالب نذر طبیعیت تراکتوری را به منطقه حفاظت شده کرکس شهرستان نطنز اهدا کرد.

برداشت گندم از سطح ۳۵۰ هکتار از مزارع شهرستان نطنز آغاز شد

نطنز- مهدی بادی گفت: ۹۰ درصد مزارع گندم به صورت مکانیزه با دستگاه های کمباین برداشت می شود و ۱۰ درصد باقیمانده در روستاهای با سطوح کشت کمتر، با دروگر و یا به صورت دستی برداشت می شوند.

به گزارش نطنز نیوز مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نطنز صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران از آغاز برداشت محصول گندم در سطح ۳۵۰ هکتار از مزارع شهرستان نطنز خبر داد و اظهار کرد: بیشترین سطح زیر کشت گندم مربوط به بخش امامزاده است و پیش بینی می شود بیش از دو هزار تن گندم از این سطح زیر کشت برداشت شود.

عبدالرضا مهدی بادی با بیان این که کار برداشت از اوایل خرداد آغاز شده است، افزود: سال زراعی ۹۵-۹۶ ارقام گندم پیشتاز، افق و بک کراس کشت شده و بیشترین سطح زیر کشت متعلق به رقم پیشتاز است.

وی تصریح کرد: ارقام افق و بک کراس روشن به صورت مزارع مشارکتی و مقایسه ای و برای تعیین بهترین رقم و به صورت آزمایشی کشت شده است.

مدیر جهاد کشاورزی نطنز گفت: حدود ۹۰ درصد مزارع گندم به صورت مکانیزه با دستگاه های کمباین برداشت می شود و ۱۰ درصد باقیمانده در روستاهای با سطوح کشت کمتر، با دروگر و یا به صورت دستی برداشت می شود.

وی با بیان این که عملیات برداشت توسط ۲۵ دستگاه کمباین بومی و مهاجر و با نظارت کارشناس بخش خصوصی و صدور کارت معاینه فنی در حال انجام است، بیان کرد: گندم مازاد بر نیاز کشاورزان با صدور معرفی نامه توسط مرکز ترویج جهاد کشاورزی مستقر در بخش امامزاده و با قیمت هر کیلو گندم با چهار درصد افت مفید و دو درصد افت غیر مفید به مبلغ ۱۳ هزار ریال توسط دولت به صورت تضمینی خریداری و در سیلوی کاشان تخلیه می شود.

مهدی بادی خاطر نشان کرد: به دلیل قیمت مناسب و خرید تضمینی دولت سطح کشت گندم امسال نسبت به سال گذشته ۱۷ درصد افزایش داشته است.

 

 

برگرفته از صاحب نیوز با ویرایش

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری