IMAGE

هزینه های جاری مدارس را با دریافت وجه نقد از اولیاء تامین می کنیم

نطنز - مدیر آموزش و پرورش نطنز گفت: هزینه های جاری مدارس را با دریافت وجه نقد از اولیاء تامین می کنیم.

IMAGE

اعضای باند ۱۳ نفره قاچاقچیان در نطنز به دام پلیس افتادند

نطنز - فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نطنز گفت: اعضای باند ۱۳ نفره قاچاقچیان در آزادراه نطنز - کاشان به دام پلیس افتادند.

IMAGE

طرح جامع اقدام مشترک بافت قصبه نطنز در دست تدوین است

نطنز - شهردار نطنز گفت: پیش نویس طرح جامع اقدام مشترک بافت قصبه نطنز آماده و در دست تدوین است.

IMAGE

32 اثر از آثار نطنز در لیست انتظار ثبت ملی است

نطنز- رئیس اداره میراث فرهنگی نطنز با اشاره به اینکه 32 اثر از آثار نطنز در لیست انتظار ثبت ملی است از تایید کارشناسان تهران بر لیاقت ثبت جهانی بافت محله افوشته و بافت محله قصبه در این شهرستان خبرداد....

IMAGE

اهدای تراکتور از خیری به منطقه حفاظت شده کرکس نطنز

نطنز- خیر دوستدار محیط زیست در قالب نذر طبیعیت تراکتوری را به منطقه حفاظت شده کرکس شهرستان نطنز اهدا کرد.

رئیس ارشاد نطنز تأکید کرد ظرفیت ارزشمند مساجد برای ترویج فرهنگ کارآفرینی

نطنز- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز گفت: کانون‌های مساجد دارای ظرفیت بسیار خوبی درزمینهٔ کارآفرینی و توجه به اقتصاد مقاومتی و ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی هستند.

به گزارش خنطنز نیوز به نقل از فارس علی مشربی ظهر امروز در جلسه مدیران کانون‌های فرهنگی هنری مساجد نطنز اظهار کرد: یکی از مباحثی که می‌طلبد کانون‌ها در ماه مبارک رمضان به آن بپردازند توجه به گفتمان اقتصاد مقاومتی است، کانون‌های مساجد دارای ظرفیت بسیار خوبی در زمینه کارآفرینی و توجه به اقتصاد مقاومتی و ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی هستند.

وی با بیان اینکه مباحث اقتصاد مقاومتی و اهمیت گفتمان سازی و فرهنگ‌سازی مقوله مهمی است که بسیار مورد تأکید مقام معظم رهبری است، افزود: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد به‌ عنوان یکی از سازمان‌های مردم‌نهاد می‌توانند به‌ خوبی به بحث اقتصاد مقاومتی پرداخته و برنامه‌های خود را حول این محور مهم در طول سال و به‌ویژه در ماه مبارک رمضان قرار دهند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نطنز تصریح کرد: کانون‌ها می‌توانند با هماهنگی ائمه جماعات مساجد در طول ماه مبارک رمضان پیرامون بحث اصلاح الگوی مصرف که یکی از مصادیق گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی است در سخنرانی‌ها به آن پرداخته و درزمینه مصرف صحیح آب، برق، گاز و ... و همچنینی پرهیز از تجمل‌گرایی و ... و مردم را آگاه نمایند.

وی خاطرنشان کرد: با طرح مسابقه‌های نقاشی، خوشنویسی، نشست‌های گفتمان سازی و حتی برپایی حلقه‌های چهره به چهره با موضوع اقتصاد مقاومتی می‌توانند نوجوانان و جوانان و اعضای کانون را با این موضوع آشنا کنند.

مشربی دیگر برنامه‌های اجرایی در ماه مبارک رمضان برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی از بیانات مقام معظم رهبری با موضوع اقتصاد مقاومتی و برگزاری مسابقه وصیت‌نامه سیاسی الهی امام خمینی (ره) به مناسبت رحلت جان‌سوز حضرت امام برشمرد که کانون‌ها می‌توانند در طول ماه مبارک رمضان با برنامه‌ریزی منظم و دقیق در این ماه مبارک برگزار نمایند.

وی همچنین از برگزاری طرح فراگیر قرآنی 1451 خبر داد و اضافه کرد: این طرح امسال با موضوع، سوره‌های مبارکه «واقعه» و «ملک» به همت شبکه قرآن و معارف سیما و با همکاری نهادهای قرآنی کشورمان برگزار می‌شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نطنز تأکید کرد: این طرح از 6 خردادماه هم‌زمان با آغاز ماه مبارک رمضان در کشور شروع‌ شده و تا پایان تابستان ادامه دارد و هرکدام از نهادهای قرآنی کشور با تربیت قرآن‌آموزان مشارکت سازنده‌ای دارند.

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری