IMAGE

آقای نماینده، نطنز فرهنگسرا ندارد!!!

سردبیر- بیش از یکسال از وعده دکتر مرتضی صفاری نطنزی در خصوص احداث مجتمع بزرگ فرهنگی در نطنز می گذرد.  

IMAGE

پشت پرده دروغ مانور در سایت اتمی نطنز/ واقعیت زمان برگشت‌پذیری به قبل از برجام...

نطنز - مدیرعامل اسبق سایت اتمی نطنز گفت: پشت پرده مانور بزرگ در سایت نطنز انهدام کل باتری‌خانه سایت نطنز بود که بازرسان آژانس انرژی اتمی نیز حضور داشتند و این اتفاق مربوط به سال 93 است....

IMAGE

ظرفیت دانشگاه آزاد نطنز برای تبدیل به قطب گردشگری

نطنز - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: با تکیه بر ظرفیت‌های اقلیمی، واحد نطنز می‌تواند به قطب گردشگری تبدیل شود....

IMAGE

مشکلات کوچک دستاوردهای انقلاب را کمرنگ نمی کند

نطنز - نماینده مردم نطنز در مجلس گفت: اجازه نمی دهیم که از مسائل و مشکلات کوچک برای کمرنگ کردن دستاوردهای انقلاب سوء استفاده شود....

IMAGE

انقلاب اسلامی به پشتوانه مردم سالاری دینی در جهان بروز کرد

نطنز- امام جمعه نطنز گفت: انقلاب اسلامی ایران به پشتوانه مردم انقلابی و مردم سالاری دینی توانسته است در جهان ظهور کند.

اجرای سامانه های نوین آبیاری در ۷۰۰ هکتار از اراضی کشاورزی نطنز


نطنز- مدیر جهاد کشاورزی نطنز گفت: تاکنون بیش از دو هزار و ۶۰۰ هکتار از اراضی کشاورزی نطنز به سامانه های نوین آبیاری تجهیز شده که در سال جاری ۷۰۰ هکتار دیگر به این مقدار اضافه خواهد شد.

به گزارش نطنز نیوز به نقل از مهر، عبدالرضا مهدی بادی ظهر سه شنبه در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: در راستای مدیریت مصرف آب، سال گذشته بیش از ۲۵ میلیارد ریال از اعتبارات ملی برای اجرای طرح های آبیاری تحت فشار و کم فشار در بخش کشاورزی شهرستان هزینه شده است.

وی تصریح کرد: در سال گذشته ۵۰۰ هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان اعم از زراعی و باغی به سامانه های نوین آبیاری مجهز شد که در مجموع سطح زیر کشت شهرستان که مجهز به سیستم های آبیاری تحت فشار و کم فشار شده بود، به بیش از دو هزار و ۶۰۰ هکتار رسید.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نطنز افزود: برای پیاده سازی طرح های نوین آبیاری که در راستای سیاست مدیریت و کاهش مصرف آب در بخش کشاورزی است، علاوه بر کمک های دولتی مبالغی نیز به صورت تسهیلات بانکی و یا آورده شخصی متقاضیان در این پروژه ها سرمایه گذاری شده است.

وی گفت: امسال هم برای اجرای سامانه های نوین آبیاری در سطح ۷۰۰ هکتار در سطح شهرستان نطنز برنامه ریزی شده است و در صورت وجود متقاضی برابر دستور العمل های مربوطه هیچ گونه محدودیت اعتباری در این زمینه وجود ندارد که امیدواریم کشاورزان برای تجهیز اراضی باقی مانده همکاری کنند.

مهدی بادی در پایان تأکید کرد: شهرستان نطنز هم مانند سایر نقاط استان با بحران آب و خشکسالی روبروست که برای کاهش مصرف آب و مدیریت صحیح منابع آبی، علی رغم استفاده از سیستم های آبیاری تحت فشار و کم فشار باید اصلاح الگوی کشت توسط کشاورزان بیش از پیش جدی گرفته شود و کشت محصولات با نیاز آبی پایین را جایگزین محصولات با مصرف آب بالا کرد.

 

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری