IMAGE

هزینه های جاری مدارس را با دریافت وجه نقد از اولیاء تامین می کنیم

نطنز - مدیر آموزش و پرورش نطنز گفت: هزینه های جاری مدارس را با دریافت وجه نقد از اولیاء تامین می کنیم.

IMAGE

اعضای باند ۱۳ نفره قاچاقچیان در نطنز به دام پلیس افتادند

نطنز - فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نطنز گفت: اعضای باند ۱۳ نفره قاچاقچیان در آزادراه نطنز - کاشان به دام پلیس افتادند.

IMAGE

طرح جامع اقدام مشترک بافت قصبه نطنز در دست تدوین است

نطنز - شهردار نطنز گفت: پیش نویس طرح جامع اقدام مشترک بافت قصبه نطنز آماده و در دست تدوین است.

IMAGE

32 اثر از آثار نطنز در لیست انتظار ثبت ملی است

نطنز- رئیس اداره میراث فرهنگی نطنز با اشاره به اینکه 32 اثر از آثار نطنز در لیست انتظار ثبت ملی است از تایید کارشناسان تهران بر لیاقت ثبت جهانی بافت محله افوشته و بافت محله قصبه در این شهرستان خبرداد....

IMAGE

اهدای تراکتور از خیری به منطقه حفاظت شده کرکس نطنز

نطنز- خیر دوستدار محیط زیست در قالب نذر طبیعیت تراکتوری را به منطقه حفاظت شده کرکس شهرستان نطنز اهدا کرد.

اجرای طرح خادمان نیابتی در امامزاده احمد (ع) نطنز

نطنز - مدیر آستان مقدس امامزاده احمد (ع) نطنز گفت: طرح خادمین نیابتی، در راستای مدیریت امور اجرایی آستان و تأمین هزینه های جاری، از شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان اجرا خواهد شد.

وی تصریح کرد: از آنجائیکه در سال گذشته درختان زیادی غرس شد و فضای سبز و اماکن بیشتری به محوطه امامزاده احمد (ع) اضافه شد، برای نگهداری و آبرسانی درختان و نظافت مستمر و شبانه روزی محوطه ها و سرویس دهی در دو شیفت به زائران و مسافران آزادراه کاشان - نطنز - اصفهان مجبور به دو برابر کردن نیروهای خدماتی شدیم.

مدیر آستان مقدس امامزاده احمد (ع) افزود: هزینه تأمین حقوق نیروهای خدماتی و نگهداری روزانه اماکن آستان مقدس به تنهایی بیش از چهار میلیون تومان در ماه است و این درحالیست که متوسط ماهانه واریز وجوهات در ضریح مطهر امامزاده احمد (ع) حتی در ایام پرتردد، حداکثر چهار تا پنج میلیون تومان است که بعد هر غبار روبی و کسر حق تصدی ۲۳ درصدی اوقاف، امکان هزینه کامل این رقم برای فقط یک بخش خدمات امکان پذیر نیست.

تامین حقوق کارگران خدمات در امامزاده احمد با مشکل روبرو است

وی تأکید کرد: با توجه به موقعیت مکانی امامزاده و طرح های توسعه آستان، اگر به فرض محال کل درآمد حاصل از وجوهات واریزی به ضریح به بخش خدمات تزریق شود، طرح های توسعه و تعمیرات کلی در این مکان زیارتی متوقف خواهد شد.

ابراهیمی در ادامه گفت: در راستای توسعه و ارائه بهتر خدمات، گسترده کردن خدمات بیست و چهار ساعته در آستان مقدس نظیر زمین بازی کودکان، سرویس های بهداشتی و نصب اجاق های خوراک پزی در دستور کار قرار گرفت که با توجه به نصب صندوق های مشارکت های مردمی و نیز به خدمت گرفتن سود تنها فروشگاه حرم برای تأمین بخشی از هزینه واحد خدمات، همچنان در تأمین حقوق کارگران خدمات و تعمیرات ساده با مشکل مواجه هستیم.

وی با اشاره به طرح خادمین نیابتی اضافه کرد: به منظور تأمین هزینه های جاری آستان مقدس اقدام به اجرای طرح خادمین نیابتی کردیم که شهروندان و زائرانی که به این امامزاده ارادت دارند اما توانایی خدمت حضوری را ندارند می توانند هزینه یک روز در ماه برای ارائه خدمات، تعمیر و نگهداری این مکان را تقبل کنند.

مدیر آستان مقدس امامزاده احمد(ع) در پایان یادآور شد: با اجرای این طرح و ورود صد خادم نیابتی و اختصاص ماهانه حداقل پنجاه هزار تومان، هزینه های جاری ارائه خدمات و اداره امور آستان تأمین خواهد شد و می توانیم به زائران خدمات درخوری را ارائه کنیم، لذا مردم می توانند آمادگی خود را به دفتر امامزاده اعلام کنند یا با شماره های ۰۹۱۲۲۴۸۳۶۹۳ و ۰۹۱۳۱۶۲۳۷۷۴ تماس بگیرند. 

 

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری