IMAGE

32 اثر از آثار نطنز در لیست انتظار ثبت ملی است

نطنز- رئیس اداره میراث فرهنگی نطنز با اشاره به اینکه 32 اثر از آثار نطنز در لیست انتظار ثبت ملی است از تایید کارشناسان تهران بر لیاقت ثبت جهانی بافت محله افوشته و بافت محله قصبه در این شهرستان خبرداد....

IMAGE

اهدای تراکتور از خیری به منطقه حفاظت شده کرکس نطنز

نطنز- خیر دوستدار محیط زیست در قالب نذر طبیعیت تراکتوری را به منطقه حفاظت شده کرکس شهرستان نطنز اهدا کرد.

IMAGE

راه اندازی نخستین "میز خدمت حضوری" در نطنز

نطنز-فرماندار نطنز گفت: میز خدمت حضوری با هدف ارایه خدمات بهینه و به موقع و آسان به ارباب رجوع در نطنز راه اندازی شد.

IMAGE

نیازهای حوزه ورزش نطنز تأمین می‌شود

نطنز - وزیر ورزش و جوانان گفت: با توجه به اعتبارات پیش بینی شده اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، نیازهای حوزه ورزش نطنز تأمین می‌شود....

IMAGE

ضرورت تخصیص اعتبار ویژه برای ورزش نطنز/ بانوان نطنزی فضای ورزشی ندارند...

نطنز- نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی گفت: در خصوص فضای ورزشی برای بانوان هم در شهرستان نطنز با کمبود مواجه هستیم و امیدواریم فضای ویژه‌ای برای ورزش خانم‌ها اختصاص پیدا کند....

جشنواره ملى طب سنتى و گياهان دارويى نطنز می‌تواند بین‌المللی شود

نطنز- سرپرست دفتر بازاريابى و تبليغات گردشگرى سازمان ميراث فرهنگى با تاکید براینکه اين جشنواره پتانسيل بين المللى شدن نيز دارد افزود: حركات اين چنينى كه جامعه محلى و صنايع فراموش شده را فعال مى كند، حتى در زمينه اشتغال زايى نيز موثر است.

کلیدملی :  ليلا اژدرى ، سرپرست دفتر بازاريابى و تبليغات گردشگرى سازمان ميراث فرهنگى در نشست خبرى دومين همايش و جشنواره ملى طبيعت گردى، طب سنتى و گياهان دارويى نطنز گفت: اين جشنواره ملى طب سنتى و گياهان دارويى يكى از ابزارهاى توسعه بازار به مقاصد كمتر شناخته شده محسوب مى شود.
اژدری همچنین توضیح داد: پتانسيل هاى زيادى در نطنز وجود دارد كه يكى از آن ها طب سنتى و گياهان دارويى است.
وی در ادامه گفت : رويكرد جوامع به طب سنتى به نوع ديگرى در حال انجام است و كشورهاى آسياى جنوب شرقى در اين راستا پيشرو هستند.
سرپرست دفتر بازاريابى و تبليغات گردشگرى سازمان ميراث فرهنگى با تاکید براینکه  اين جشنواره پتانسيل بين المللى شدن نيز دارد افزود:  حركات اين چنينى كه جامعه محلى و صنايع فراموش شده را فعال مى كند، حتى در زمينه اشتغال زايى نيز موثر است.

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری