IMAGE

هزینه های جاری مدارس را با دریافت وجه نقد از اولیاء تامین می کنیم

نطنز - مدیر آموزش و پرورش نطنز گفت: هزینه های جاری مدارس را با دریافت وجه نقد از اولیاء تامین می کنیم.

IMAGE

اعضای باند ۱۳ نفره قاچاقچیان در نطنز به دام پلیس افتادند

نطنز - فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نطنز گفت: اعضای باند ۱۳ نفره قاچاقچیان در آزادراه نطنز - کاشان به دام پلیس افتادند.

IMAGE

طرح جامع اقدام مشترک بافت قصبه نطنز در دست تدوین است

نطنز - شهردار نطنز گفت: پیش نویس طرح جامع اقدام مشترک بافت قصبه نطنز آماده و در دست تدوین است.

IMAGE

32 اثر از آثار نطنز در لیست انتظار ثبت ملی است

نطنز- رئیس اداره میراث فرهنگی نطنز با اشاره به اینکه 32 اثر از آثار نطنز در لیست انتظار ثبت ملی است از تایید کارشناسان تهران بر لیاقت ثبت جهانی بافت محله افوشته و بافت محله قصبه در این شهرستان خبرداد....

IMAGE

اهدای تراکتور از خیری به منطقه حفاظت شده کرکس نطنز

نطنز- خیر دوستدار محیط زیست در قالب نذر طبیعیت تراکتوری را به منطقه حفاظت شده کرکس شهرستان نطنز اهدا کرد.

نطنز رتبه اول سطح زیر کشت زعفران در استان اصفهان را دارد

نطنز- مدیر جهاد کشاورزی نطنز گفت: نطنز بیشترین سطح زیر کشت زعفران در استان اصفهان را دارد.

به گزارش نطنز نیوز، عبدالرضا مهدی بادی ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه نطنز بیشترین سطح زیر کشت زعفران را دارد، اظهار کرد: تمهیداتی برای صادرات آن به سایر شهرهای کشور انجام شده است.

وی از تولید محصول زعفران در دو بخش مرکزی و امامزاده خبر داد و افزود: سطح زیر کشت این محصول ارزشمند در شهرستان نطنز در ده سال گذشته از 50 هکتار به بیش از 220 هکتار رسیده است.

مدیر جهاد کشاورزی نطنز با اشاره به ارزیابی‌های انجام شده توسط متخصصین و نیز دریافت گواهی کیفیت عالی آنان زعفران نطنز گفت: صادرات زعفران توسط شرکت‌های بسته‌بندی و در قالب تر و به صورت فریز شده در دستور کار است.

وی همچنین به برنامه‌های این اداره در جهت برگزاری هر چه بهتر جشنواره گیاهان دارویی و طب سنتی نطنز خبر داد و تصریح کرد: اداره جهاد کشاورزی با همراهی کارشناسان این اداره در برگزاری کلاس‌ها، معرفی فعالان گیاهان دارویی و آموزش و ترویج کاشت گیاهان دارویی مشارکت خواهد کرد.

مهدی‌بادی افزود: در این جشنواره از معاون وزیر جهاد کشاورزی کارشناسان توسعه گیاهان دارویی، کارشناسان گیاهان دارویی در سطح کشور و تیم متخصص گیاهان دارویی برای ارزیابی شهرستان نطنز و ارائه نقشه راه برای تولید گیاهان دارویی دعوت می‌شود.

وی برگزاری کارگاه‌های آموزشی ویژه متخصصان و عموم را نیز را از جمله برنامه‌های مرتبط با فعالیت اداره جهاد کشاورزی در جشنواره گیاهان دارویی دانست و افزود: در این کارگاه‌ها در زمینه فرصت‌های شغلی گیاهان دارویی و نحوه کشت و کار گفت‌وگو شود.

مدیر جهاد کشاورزی نطنز خاطرنشان کرد: حدود 600 نوع گیاه دارویی متنوع در شهرستان نطنز و در مناطق مختلف آن می‌روید که 20 نوع گیاه دارویی در شهرستان نطنز قابلیت تجاری دارد.

 

 

برگرفته از فارس با ویرایش

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری