IMAGE

آقای نماینده، نطنز فرهنگسرا ندارد!!!

سردبیر- بیش از یکسال از وعده دکتر مرتضی صفاری نطنزی در خصوص احداث مجتمع بزرگ فرهنگی در نطنز می گذرد.  

IMAGE

پشت پرده دروغ مانور در سایت اتمی نطنز/ واقعیت زمان برگشت‌پذیری به قبل از برجام...

نطنز - مدیرعامل اسبق سایت اتمی نطنز گفت: پشت پرده مانور بزرگ در سایت نطنز انهدام کل باتری‌خانه سایت نطنز بود که بازرسان آژانس انرژی اتمی نیز حضور داشتند و این اتفاق مربوط به سال 93 است....

IMAGE

ظرفیت دانشگاه آزاد نطنز برای تبدیل به قطب گردشگری

نطنز - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: با تکیه بر ظرفیت‌های اقلیمی، واحد نطنز می‌تواند به قطب گردشگری تبدیل شود....

IMAGE

مشکلات کوچک دستاوردهای انقلاب را کمرنگ نمی کند

نطنز - نماینده مردم نطنز در مجلس گفت: اجازه نمی دهیم که از مسائل و مشکلات کوچک برای کمرنگ کردن دستاوردهای انقلاب سوء استفاده شود....

IMAGE

انقلاب اسلامی به پشتوانه مردم سالاری دینی در جهان بروز کرد

نطنز- امام جمعه نطنز گفت: انقلاب اسلامی ایران به پشتوانه مردم انقلابی و مردم سالاری دینی توانسته است در جهان ظهور کند.

مشکل آتشکده ساسانی نطنز، مالکیت خصوصی آن است.

نطنز نیوز - سرپرست اداره میراث فرهنگی شهرستان نطنز در گفتگو با خبرنگار نطنز نیوز اظهار کرد : مشکل آتشکده نطنز، مالکیت خصوصی آن است.

به گزارش پایگاه خبری نطنز نیوز ، حسین یزدانمهر گفت: مکاتبات و پیگیری های زیادی برای انتقال مالکیت آتشکده ساسانی با سازمان میراث فرهنگی انجام شده است، اما متاسفانه تعدد مالکین و وراث، مانع تحقق انتقال مالکیت شده است و این تنها مشکل در مورد آتشکده ساسانی نطنز است.

ایشان در ادامه افزود: در پیرو مکاتبات و گفتگو هایی با سازمان میراث فرهنگی و همچنین استانداری اصفهان، مشکلی از لحاظ اعتبار لازم برای خریداری این مکان از مالکین خصوصی به قیمت کارشناسی وجود نداشته و چنانچه مالکین حاضر شده و قصد فروش و یا معاوضه با زمین دیگری را داشته باشند، سریعا اقدامات لازم انجام خواهد شد.

سرپرست میراث فرهنگی نطنز در پاسخ به این سوال نطنز نیوز که موضوع انتقال مالکیت کاروانسرای  کوهاب نطنز به کجا رسید ، گفت : کاروانسرای کوهاب که قبلا در مالکیت وزارت دارایی بود، با پیگیری های سازمان میراث فرهنگی به مالکیت این سازمان در آمده است و هم اکنون با توجه به آگهی های قبلی،منتظر عقد قرداد با سرمایه گذار بخش خصوصی هستیم تا از این قلعه تاریخی بهره برداری های لازم صورت گیرد.

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری