IMAGE

مسئولان رسیدگی به قنوات خسارت دیده نطنز را در اولویت قرار دهند

نطنز- نماینده مردم نطنز در مجلس گفت: مسئولان استان اصفهان رسیدگی و جبران خسارت وارد شده بر قنوات حوزه انتخابیه نطنز و قمصر را در اولویت قرار دهند....

IMAGE

طرح تولید عسل در امامزاده احمد (ع) نطنز اجرایی شد

نطنز- رئیس اداره اوقاف نطنز گفت: در سال «رونق تولید» طرح تولید عسل در امامزاده احمد (ع) نطنز اجرایی شد.

IMAGE

آمار مصدومین تصادفات نوروزی نطنز ۳۲ درصد افزایش داشت

نطنز- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نطنز گفت: آمار مصدومین تصادفات جاده‌ای نطنز در ایام نوروز نسبت به سال گذشته ۳۲ درصد افزایش داشت اما تصادف منجر به فوت نداشتیم.  ...

IMAGE

اجازه جدا شدن یک متر از مرزهای جغرافیایی استان اصفهان را نمی دهیم

نطنز- عابدی با اشاره به طرح تشکیل استان اصفهان شمالی گفت: نمایندگان استان اصفهان مخالف این طرح هستند و اجازه جدا شدن یک متر از مرزهای جغرافیایی استان اصفهان را نمی دهند....

IMAGE

نطنز نگین گردشگری استان اصفهان/از مسجد جامع تا شهر تاریخی ابیانه

نطنز- شهرستان نطنز با جاذبه‌های تاریخی و طبیعی متفاوت از گنبد معروف «باز»، مسجد جامع تا شهر تاریخی و خاص ابیانه پذیرای گردشگران نوروزی است....

نامزد محترم تا حالا کجا بودید؟!!

نطنز نیوز - با نزدیک شدن به ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی، شهرستان حال و هوای دیگری به خود گرفته است. و چیزی که  شاید نامطلوب به نظر برسد صحبت از حضور نامزد هایی است که با توجه به مسئولیت ها و جایگاه های مهمی که در دولت و کشور دارند تاکنون قدم مثبتی برای این حوزه انتخابیه برنداشته اند.

 انتخابات <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>نطنز</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b>

کم کم صحبت از حضور نامزدها در حوزه انتخابیه نطنز و قمصر می شود.هر روز نام یک نفر به لیست نامزد های احتمالی انتخابات مجلس شورای اسلامی آینده ، اضافه می شود . دسته اول که شاید چند نفری فقط اسمش را شنیده باشند و حتی به چهره نیز وی را نشناسند.دسته دوم افرادی هستند که مردم وی را تا حدودی می شناسند،هر از چند گاهی نیز در حوزه انتخابیه حضوری داشته اند،دسته سوم  افرادی هستند که مستقل از اینکه ساکن شهرستان نطنز بوده اند یا نه و جدا از  محل کار و... همیشه به فکر موطن خود بوده و تا جایی که توانسته اند سعی کرده اند که برای شهرستان قدمی شایسته و قابل توجه بردارند.

درد دارد وقتی نامزدی به میان می آید که ظاهرا فقط اهل حوزه انتخابیه بوده و گاها برای تعطیلات و تفریح به شهرستان سفر می کرده است.نه مشکلاتش را میشناسد  و نه تا دیروز به فکر حل مشکلات موطن خود بوده است.

نامزدهایی هستند که صرفا برای شرکت در انتخابات و کسب آرا به شهرستان سفر می کنند و تا به حال خیلی از نقاط شهری و روستایی نطنز را ندیده اند.از مشکلات حوزه انتخابیه ( نطنز و قمصر ) آگاه نیستند .

اینها از فرصت به دست آمده استفاده می کنند تا به مقام نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی برسند.اگر موفق به کسب اکثریت آرا شوند به دلیل عدم شناخت کافی از حوزه انتخابیه خود، به فعالیت های فرعی می پردازند و قدمی موثر برای حل مشکلات بر نمیدارند.اگر منتخب مردم هم نشوند فقط هزینه مالی کرده اند و از طرفی رای مردم را خرد کرده اند که خود نوعی ضرر برای حوزه محسوب شده و آثار  آن حد اقل تا 4 سال باقی می ماند.

یک عده نامزدها اهل همین حوزه انتخابیه هستند.بین مردم بوده اند اما نه به مشکلات شهرستان و حوزه انتخابیه واقف هستند نه تخصص لازم را دارند. چرا که وقتی کسی به مشکلات شهرستان نطنز آگاه باشد ولی تخصص لازم را نداشته باشد و مسیر های اداری حل مشکل را نداند قدرت نمایندگی وی دردی از درد حوزه انتخابیه ( نطنز و قمصر )دوا نمی کند.

برخی می آیند که فقط خودی نشان دهند. با اینکه می دانند رای نمی اورند اما می آیند و برایشان مهم نیست با خرد شدن آراء مردم چه بر سر حوزه انتخابیه خواهد آمد.

برخی مغلوب حس ناسیونالیستی خود و اطرافیان خود می شوند و نامزد می شوند، اگر رای بیاورند که با فعالیت های ناسیونالیستی خود بر طبل تفرقه می کوبند و حق عده ای از مردم حوزه انتخابیه را زیر پا می گذارند. در کل تلاش می کنند تا شهر، روستا و منطقه ای از حوزه انتخابیه که خود را متعلق به آنجا می داند را مثلا آباد کند و برایش چندان مهم نیست که چه بر سر سایر نقاط حوزه انتخابیه می آید.این گونه نامزد ها اگر هم رای نیاورند باز سبب خرد شدن آراء می شوند .ن

اما عده ای هستند که همیشه دلسوز حوزه انتخابیه بوده اند و بین روستاها و شهرهای حوزه انتخابیه خود فرق نمی گذارد.هنوز عده ای در شهرستانمان هستند که از نزدیک نه تنها مشکلات شهرستان بلکه مشکلات حوزه انتخابیه ( نطنز و قمصر ) را خوب لمس کرده و می فهمند.افرادی که هم تخصص لازم را دارند و هم حرفشان خریدار دارد.کسانی در شهرستانمان هستند که تا آنجا که می توانسته اند و از دستشان بر می آمده برای بر طرف شدن مشکلات شهرستان تلاش کرده اند.مانند برخی نیست که با وجود  مشاهده مشکلات شهرستان اصلا لب به سخن باز نکرده اند و معلوم نبوده تا به حال کجای کشور در حال زندگی بوده اند که حال به میدان انتخابات امده اند.کسی که مشکلات شهرستان را نمی داند و هدفش حل مشکلات نیست و توانایی لازم را ندارد حضورش فقط خیانت است و بس.

مشکلات بزرگ نطنز امروز فعالیت معادن است، مسئله ساخت تصفیه خانه فاضلاب شهری در نقطه ای غیر کارشناسی و غیر اصولی است که ادامه فعالیت پروژه فعلی فاضلاب شهری نطنز ضربه ای به صنعت کشاورزی نطنز است. هدر دادن بودجه بیت المال و شاید خیانت به مردم نطنز است.
مشکل امروز نطنز سهم یک در صد ما از بودجه سایت هسته ای است که  هیچ وقت کامل دریافت نشده است.مشکل ما مشکل کمبود و عدم کیفیت آب اشامیدنی نطنز است.مشکلات زیادی که برخی واقعا از آن اطلاع کاملی داشته و حتی راه حل آن را هم می دانند.

آقا یا خانم نامزد احتمالی محترم

اگر مشکلات حوزه انتخابیه شهرستان نطنز و بخش قمصر را می شناسی و چاره ای اندیشیده ای به میدان انتخابات بیا، اگر از روی حس ناسیونالیستی ناقص خود قصد نامزد شدن داری، اگر دنبال مقام و منفعتی ، اگر ... ، نیا که فردای قیامت باید پاسخگوی عده کثیری از مردم باشی.

 

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری