IMAGE

جلسه کمیته پیشگیری از آسیب های اجتماعی شهرستان نطنز برگزار شد...

نطنز- اولین جلسه کمیته پیشگیری با دستور کار ارائه برنامه های پیشنهادی طرح های پیشگیری از آسیب های اجتماعی برای سال تحصیلی 97-96 با موضوع سوء استفاده از مواد مخدر در محل آموزش و پرورش شهرستان نطنز با حضور اعضای کمیته شهرس...

IMAGE

دستگیری سارقان احشام شهرستان نطنز

نطنز- فرمانده انتظامی شهرستان نطنز از دستگیری سارقان احشام توسط پلیس آگاهی خبر داد.

IMAGE

نطنز رتبه اول سطح زیر کشت زعفران در استان اصفهان را دارد...

نطنز- مدیر جهاد کشاورزی نطنز گفت: نطنز بیشترین سطح زیر کشت زعفران در استان اصفهان را دارد.

IMAGE

آشنایی با دکتر علی صادقی طاری از همشهریان فرهیخته نطنزی...

نطنز- هفده شهریور1325 در روستای طار، از توابع شهرستان نطنز متولد شدم. این روستا در کوهستان کرکس واقع شده و 2200 متر از سطح دریا فاصله دارد.اصل زندگی ام این بود که از هر شکستی یک پیروزی بسازم....

IMAGE

صفاری نطنزی:توزیع اعتبارها در سطح استان اصفهان متوازن باشد ...

نطنز- نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی گفت: در توزیع اعتبارهای استان اصفهان به برخی شهرستان ها بیشتر توجه و به بعضی شهرستان ها اصلا توجه نشده است....

صفاری نطنزی: تعامل ایران و مصر کلید پایان جنگ خاورمیانه است

نطنز نیوز - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: داعش با تکیه بر اختلافات دنیای اسلام ایجاد و نیرو جذب کرد ، تعامل سیاسی و فرهنگی ایران و مصر می تواند به پایان وضعیت دردناک خاورمیانه کمک کند.

<b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>نطنز</b></b></b></b></b></b></b></b> نیوز</b></b></b></b>

به گزارش پایگاه خبری نطنز نیـوز، مرتضی صفاری نطنزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با برجسته دانستن تمدن و فرهنگ مصر گفت: قاهره در طول تاریخ فراز و نشیب های زیادی را تجربه کرده است اما همواره با تمدن ایرانی در عالی ترین سطح در تعامل بوده اند.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی گفت: تاریخ گواهی می دهد که ایران و مصر همواره به عنوان دو قطب مهم دنیای اسلام ایفای نقش کرده اند و گره های زیادی را در میان امت اسلامی گشوده اند.

وی در ادامه گفت: رفتارهای سعودی ها در سایه اختلال در تعامل تهران و قاهره منجر به شکل گیری تروریسم تکفیری با سلفی گری شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: داعش با تکیه بر اختلافات دنیای اسلام ایجاد و نیرو جذب کرد ، تعامل فرهنگی ایران و مصر می تواند به پایان وضعیت دردناک خاورمیانه کمک کند.

وی ضمن حمایت از توسعه روابط تهران – قاهره گفت: دیدار وزرای امورخارجه ایران و مصر اقدامی مثبت است که منجر به تبیین مواضع دو طرف کمک خواهد کرد.

صفاری نطنزی در ادامه گفت:ایران و مصر در مساله تروریسم تکفیری که با هدایت سعودی در جنگ سوریه ایجاد شد ، دارای دیدگاه مشترکی هستند. اساسا مصر به دلیل تنش های امنیتی در صحرای سینا نگاهی واقع بینانه به داعش دارد.

وی گفت: واقعیت های میدانی خاورمیانه که قاهره را به سمت تهران سوق می دهد به شدت سعودی ها را خشمگین کرده است و ریاض نمی خواهد روابط ایران و مصر گسترش پیدا کند.

 

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

ایمیل:natanznews.ir@gmail.com

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

 

اوقات شرعی

اخبار تصویری