IMAGE

شهردار نطنز: متوسط سرانه فضای سبز در نطنز بیشتر از میانگین کشوری است...

نطنز - شهردار نطنز گفت: در سالهای اخیر با افزایش فضای سبز شهری، میانگین سرانه فضای سبز باغشهر نطنز به ۳۶ متر مربع رسیده است که این میزان بیشتر از سرانه کشوری است....

IMAGE

اعطای ۴ میلیارد ریال وام کارگشایی به مددجویان کمیته امداد شهرستان نطنز ...

نطنز - مدیر کمیته امداد شهرستان نطنز گفت: به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی ۴ میلیارد ریال وام کارگشایی به مددجویان و کار آفرینان این شهر اعطا شد....

IMAGE

تحقق درآمد پایدار از برنامه های اساسی شهرداری بادرود است

نطنز - شهردار بادرود نطنز گفت: یکی از برنامه های اساسی شهرداری بادرود تحقق در آمد پایدار و ایجاد واحد های تولیدی برای اشتغالزایی می باشد....

IMAGE

ضرورت راه‌اندازی موزه تعزیه در شهرستان نطنز

نطنز - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز بر ضرورت راه‌اندازی موزه تعزیه در این شهرستان تاکید کرد.

IMAGE

هیات فدراسیون صلیب سرخ از پایگاه هلال احمر نطنز بازدید کرد

نطنز - رئیس جمعیت هلال احمر نطنز از بازدید یک هیات فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر منطقه آسیا و اقیانوسیه از پایگاه های هلال احمر این شهرستان خبر داد....

صفاری نطنزی: تعامل ایران و مصر کلید پایان جنگ خاورمیانه است

نطنز نیوز - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: داعش با تکیه بر اختلافات دنیای اسلام ایجاد و نیرو جذب کرد ، تعامل سیاسی و فرهنگی ایران و مصر می تواند به پایان وضعیت دردناک خاورمیانه کمک کند.

نطنز نیوز

به گزارش پایگاه خبری نطنز نیـوز، مرتضی صفاری نطنزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با برجسته دانستن تمدن و فرهنگ مصر گفت: قاهره در طول تاریخ فراز و نشیب های زیادی را تجربه کرده است اما همواره با تمدن ایرانی در عالی ترین سطح در تعامل بوده اند.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی گفت: تاریخ گواهی می دهد که ایران و مصر همواره به عنوان دو قطب مهم دنیای اسلام ایفای نقش کرده اند و گره های زیادی را در میان امت اسلامی گشوده اند.

وی در ادامه گفت: رفتارهای سعودی ها در سایه اختلال در تعامل تهران و قاهره منجر به شکل گیری تروریسم تکفیری با سلفی گری شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: داعش با تکیه بر اختلافات دنیای اسلام ایجاد و نیرو جذب کرد ، تعامل فرهنگی ایران و مصر می تواند به پایان وضعیت دردناک خاورمیانه کمک کند.

وی ضمن حمایت از توسعه روابط تهران – قاهره گفت: دیدار وزرای امورخارجه ایران و مصر اقدامی مثبت است که منجر به تبیین مواضع دو طرف کمک خواهد کرد.

صفاری نطنزی در ادامه گفت:ایران و مصر در مساله تروریسم تکفیری که با هدایت سعودی در جنگ سوریه ایجاد شد ، دارای دیدگاه مشترکی هستند. اساسا مصر به دلیل تنش های امنیتی در صحرای سینا نگاهی واقع بینانه به داعش دارد.

وی گفت: واقعیت های میدانی خاورمیانه که قاهره را به سمت تهران سوق می دهد به شدت سعودی ها را خشمگین کرده است و ریاض نمی خواهد روابط ایران و مصر گسترش پیدا کند.

 

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

ایمیل:natanznews.ir@gmail.com

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

اوقات شرعی

اخبار تصویری