IMAGE

آقای نماینده، نطنز فرهنگسرا ندارد!!!

سردبیر- بیش از یکسال از وعده دکتر مرتضی صفاری نطنزی در خصوص احداث مجتمع بزرگ فرهنگی در نطنز می گذرد.  

IMAGE

پشت پرده دروغ مانور در سایت اتمی نطنز/ واقعیت زمان برگشت‌پذیری به قبل از برجام...

نطنز - مدیرعامل اسبق سایت اتمی نطنز گفت: پشت پرده مانور بزرگ در سایت نطنز انهدام کل باتری‌خانه سایت نطنز بود که بازرسان آژانس انرژی اتمی نیز حضور داشتند و این اتفاق مربوط به سال 93 است....

IMAGE

ظرفیت دانشگاه آزاد نطنز برای تبدیل به قطب گردشگری

نطنز - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: با تکیه بر ظرفیت‌های اقلیمی، واحد نطنز می‌تواند به قطب گردشگری تبدیل شود....

IMAGE

مشکلات کوچک دستاوردهای انقلاب را کمرنگ نمی کند

نطنز - نماینده مردم نطنز در مجلس گفت: اجازه نمی دهیم که از مسائل و مشکلات کوچک برای کمرنگ کردن دستاوردهای انقلاب سوء استفاده شود....

IMAGE

انقلاب اسلامی به پشتوانه مردم سالاری دینی در جهان بروز کرد

نطنز- امام جمعه نطنز گفت: انقلاب اسلامی ایران به پشتوانه مردم انقلابی و مردم سالاری دینی توانسته است در جهان ظهور کند.

صفاری نطنزی: تعامل ایران و مصر کلید پایان جنگ خاورمیانه است

نطنز نیوز - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: داعش با تکیه بر اختلافات دنیای اسلام ایجاد و نیرو جذب کرد ، تعامل سیاسی و فرهنگی ایران و مصر می تواند به پایان وضعیت دردناک خاورمیانه کمک کند.

<b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>نطنز</b></b></b></b></b></b></b></b> نیوز</b></b></b></b>

به گزارش پایگاه خبری نطنز نیـوز، مرتضی صفاری نطنزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با برجسته دانستن تمدن و فرهنگ مصر گفت: قاهره در طول تاریخ فراز و نشیب های زیادی را تجربه کرده است اما همواره با تمدن ایرانی در عالی ترین سطح در تعامل بوده اند.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی گفت: تاریخ گواهی می دهد که ایران و مصر همواره به عنوان دو قطب مهم دنیای اسلام ایفای نقش کرده اند و گره های زیادی را در میان امت اسلامی گشوده اند.

وی در ادامه گفت: رفتارهای سعودی ها در سایه اختلال در تعامل تهران و قاهره منجر به شکل گیری تروریسم تکفیری با سلفی گری شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: داعش با تکیه بر اختلافات دنیای اسلام ایجاد و نیرو جذب کرد ، تعامل فرهنگی ایران و مصر می تواند به پایان وضعیت دردناک خاورمیانه کمک کند.

وی ضمن حمایت از توسعه روابط تهران – قاهره گفت: دیدار وزرای امورخارجه ایران و مصر اقدامی مثبت است که منجر به تبیین مواضع دو طرف کمک خواهد کرد.

صفاری نطنزی در ادامه گفت:ایران و مصر در مساله تروریسم تکفیری که با هدایت سعودی در جنگ سوریه ایجاد شد ، دارای دیدگاه مشترکی هستند. اساسا مصر به دلیل تنش های امنیتی در صحرای سینا نگاهی واقع بینانه به داعش دارد.

وی گفت: واقعیت های میدانی خاورمیانه که قاهره را به سمت تهران سوق می دهد به شدت سعودی ها را خشمگین کرده است و ریاض نمی خواهد روابط ایران و مصر گسترش پیدا کند.

 

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری